Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Компанія «МультиБудКомфорт» надає послуги з укладання бруківки, пропонуючи своїм клієнтам найкращі умови співпраці: індивідуальний підхід, професійну підтримку, лояльну цінову політику, гарантію якості.

Для благоустрою різноманітних майданчиків, прибудинкової території, місць біля закладів, для мощення доріжок та інших «проблемних» ділянок використовують тротуарну плитку або бруківку. Це естетично привабливий елемент, що дозволяє «осучаснити» територію. Компанія «МультиБудКомфорт» надає послуги з укладання бруківки, пропонуючи своїм клієнтам найкращі умови співпраці: індивідуальний підхід, професійну підтримку, лояльну цінову політику, гарантію якості.

Укладання бруківки та тротуарної плитки в Ужгород та Мукачеві
Укладання бруківки та тротуарної плитки в Ужгород та Мукачеві

Укладання бруківки та тротуарної плитки

Замовити укладання бруківки або тротуарної плитки

Тел.: +38 (050) 132-00-19

Що потрібно знати Замовникові про укладання тротуарної плитки чи бруківки?

Слід відзначити кілька важливих моментів, на які необхідно звернути увагу:

 • Чітке визначення меж території, що підлягатиме благоустрою за допомогою укладання бруківки. Це потрібно, щоб сформулювати чітке технічне завдання для майстрів.
 • Визначення рівня навантаження на ділянку з тротуарною плиткою. Від такого показника, як висота плитки, залежитиме вибір необхідного матеріалу. Як приклад, для благоустрою пішохідних зон з пасивним рухом зазвичай застосовується плитка до 4 см заввишки. Якщо ж планується рух авто по такій місцевості, оптимальним рішенням стане плитка, висота якої становить 6 чи більше сантиметрів.
 • Вибір матеріалу, від якого залежить якість роботи. Щоб визначитися з цим питанням, краще за все проконсультуватися у професіональних майстрів.

У компанії «МультиБудКомфорт» Вам завжди нададуть безкоштовну консультацію щодо питань укладання бруківки, а також допоможуть визначитися з вибором найкращого матеріалу для розв’язання цієї задачі. Телефонуйте прямо зараз, щоб задати будь-які питання щодо наших послуг та отримайте професіональну відповідь спеціаліста.

Технології укладання тротуарної плитки та бруківки

Усього їх три – залежно від використовуваних матеріалів:

 1. Укладання плитки на суху цементно-піщану суміш. Щодо співвідношення «ціна – якість» така технологія є найбільш привабливою. Це оптимальний варіант для оформлення пішохідних зон та прибудинкової території.
 2. Укладання тротуарної плитки на пісок (без застосування цементу). Таке рішення є більш виграшним щодо ціни, але при цьому гарантувати якість і довговічність матеріалу неможливо.
 3. Укладання тротуарної плитки на бетонну основу з використанням армуючої сітки. Ця технологія є найбільш витратною в ціні, однак і найнадійнішою. Її застосовують для оздоблення паркувальних місць чи ділянок з активним рухом автотранспорту.

Ще одним питанням, що цікавить потенційних замовників послуги з укладання бруківки, є вибір матеріалів. З найбільш популярних можна виділити:

 • пісок;
 • цемент;
 • гравій (щебінь).

Додатково, як зазначалося вище, використовується армуюча сітка, а також геотекстиль та безпосередньо плитка (бруківка). Застосування тих чи інших матеріалів залежитиме від умов та місцевості, де буде укладатися плитка. Самостійно визначитися з потрібними матеріалами дуже складно, тому кращим рішенням для Вас буде звернення до спеціалістів компанії «МультиБудКомфорт». Вони визначать, які саме саме матеріали для укладання тротуарної плитки потрібні для вашої ділянки, та у якій кількості.

Формування ціни на послугу залежить від багатьох показників: типу плитки, масштабу «проблемної» ділянки, обсягу і рівня складності робіт. Чим важче плитка та дрібніші елементи цього матеріалу, тим більше часу піде на її укладання, а, отже, й ціна буде вищою.

Додаткові роботи при мощенні доріжок та укладанні бруківки

Слід наголосити на необхідності додаткових робіт при укладанні бруківки. Такі роботи зазвичай оплачуються окремо:

 • підготовка місцевості (зняття покриття, розрівнювання ґрунту та інші земляні роботи);
 • порізка плитки;
 • встановлення бордюрів та водовідводів;
 • заливка бетоном з подальшим встановленням армуючої сітки тощо.

Спеціалісти нашої Компанії виконують роботу поетапно, приділяючи увагу кожному виду вищевказаних робіт.

Укладання тротуарної плитки чи бруківки – справа кропітка й доволі складна. Підготовка до такого процесу відбувається з попередніми розрахунками щодо матеріалів, та їх ретельного підбору. Чимале значення під час роботи мають такі показники, як температурний режим, вологостійкість і морозостійкість.

Для забезпечення довговічності, зносостійкості та естетичного вигляду укладеної бруківки цю справу краще довірити досвідченим фахівцям компанії «МультиБудКомфорт», які мають відповідні знання та володіють усіма необхідними навичками. Ми суворо дотримуємося усіх правил технологічного процесу й тому сміливо надаємо гарантію на свою роботу.

Довіра клієнтів – запорука якісних послуг компанії «МультиБудКомфорт»

Довіра клієнтів для нас – найважливіший пріоритет. Це стосується й послуги з укладання бруківки. Професійні майстри з «МультиБудКомфорту» проводять оцінку території, враховуючи особливості ландшафту, готують повноцінний проєкт і тільки після цього приступають до укладання плитки на вашому об’єкті (тротуари, доріжки, дачі, ігрові майданчики, заміські будинки тощо).

На етапі підготовки спеціалістами здійснюється планування ділянки, адже в даному випадку важливо визначитися з точними межами укладання плитки.

Далі здійснюється підбір оптимального матеріалу для тривалої експлуатації покриття. Це обов’язковий етап, від якого залежить кінцевий результат – міцна, зносостійка бруківка з великим терміном експлуатації. Такими матеріалами можуть бути дрібний щебінь, пісок, гравій, що мають високі показники морозостійкості й добре пропускають вологу.

Після пошарового укладання матеріалів здійснюється пресування, в результаті чого товщина шару складатиме 3-5 см. Залежно від типу ґрунту може знадобитися використання геотекстилю, що допоможе зберегти кладку бруківки.

На етапі укладання бруківки наші майстри строго контролюють висоту кожної плитки. Технологія укладання передбачає наявність швів, що заповнюються відповідним матеріалом. Якщо елементи плитки фігурні, то перед укладанням потрібно розробити схему розташування кожної деталі, особливо коли створюється якийсь орнамент. Врахування найдрібніших деталей дозволяє нам отримати якісний кінцевий результат, що обов’язково задовольнить кожного клієнта. 

Про вартість послуг з укладання тротуарної плитки чи бруківки можна дізнатися на нашому сайті у прайсі, або по телефону, отримавши відповіді на питання від менеджера-консультанта.

Якщо Вам потрібна професійне укладання бруківки з гарантією, Ви потрапили за адресою. Будьте впевнені – результат Вас порадує!

Твітнути

Ми у соціальних мережах