Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Компанія «МультиБудКомфорт» виконує весь спектр внутрішніх оздоблювальних робіт

Заключним етапом косметичного або капітального ремонту є внутрішні штукатурні та оздоблювальні роботи, головна ціль яких – надання естетичної краси поверхням підлоги, стін та стелі. Компанія «МультиБудКомфорт» займається такими роботами, використовуючи широкий спектр натуральних і штучних матеріалів.

Слід підкреслити, що цей етап є дуже важливим, тому що від виконання внутрішніх робіт залежить як стиль майбутнього інтер’єру, так і довговічність поверхонь. Саме тому довіряти цю справу необхідно тільки висококваліфікованим фахівцям, які мають досвід роботи та володіють відповідними навичками.

Наші спеціалісти враховують будь-які потреби та інтереси Замовника при розробці дизайн-проєкту. Вони підготують приміщення, правильно підберуть матеріали та забезпечать суворе дотримання будівельних норм у процесі роботи.

Внутрішні оздоблювальні роботи в Ужгород та Мукачеві
Внутрішні оздоблювальні роботи в Ужгород та Мукачеві
Внутрішні оздоблювальні роботи в Ужгород та Мукачеві

Комплексні роботи з внутрішнього оздоблення приміщень

Компанія «МультиБудКомфорт» виконує весь спектр внутрішніх оздоблювальних робіт:

 • Демонтажні роботи;
 • Гіпсова машинна штукатурка;
 • Цементно-вапняна штукатурка;
 • Машинна стяжка;
 • Малярні та плиткові роботи тощо.

Наша команда професіоналів з багаторічним досвідом надає гарантію на всі види проєктних, ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт. Якщо розглядати більш детально та поетапно виконання комплексних робіт, слід зупинитися на найголовніших з них, про що йдеться далі.

Отже, внутрішні роботи з оздоблення приміщень охоплюють ряд дій:

 • попередній монтаж вікон і дверей (вхідних та міжкімнатних);
 • встановлення внутрішніх перегородок та (за необхідності) здійснення зонування приміщення;
 • виконання чорнової стяжки підлоги з одночасним монтажем каналізаційної та водопровідної систем;
 • здійснення супутніх робіт (штроблення стін, прокладення електропроводки, підготовка гнізд для розміщення вимикачів та розеток тощо);
 • підготовка стін до обклеювання шпалерами чи іншими декоративними матеріалами – відповідно до дизайн-проєкту;
 • проведення благоустрою стель (нанесення штукатурки, встановлення металоконструкцій, гіпсокартону або натяжної стелі);
 • виконання фінішної обробки приміщення (укладення на підлогу плитки, паркету, лінолеуму чи ламінату, облицювання стінових поверхонь тощо);
 • монтаж та підключення сантехніки, розміщення побутової техніки (за необхідності чи побажанням Клієнта).

Звичайно, перелік вищезазначених робіт може коригуватися залежно від побажань Замовника, а також від технічних особливостей конкретного об’єкта та інших факторів. У цілому ж внутрішні оздоблювальні роботи охоплюють цілий комплекс ремонтно-будівельних робіт. Тому розглядати якийсь один етап як кінцевий результат неможливо: всі етапи взаємопов’язані та забезпечують створення комфортної внутрішньої обстановки.

Грамотне використання штукатурки – ідеальне вирівнювання стін та стелі

 Роботу зі штукатуркою відносять до вологого типу обробки поверхонь. Застосовувати такий будівельний матеріал необхідно грамотно, з урахуванням стану об’єкта, зокрема, поверхонь стін, стелі та підлоги. Штукатурка додасть їм правильної геометрії, що позначиться на естетичному вигляді приміщення.

Мокра штукатурка. Цей метод передбачає використання різних штукатурних сумішей і розчинів. За допомогою спеціальних інструментів наші фахівці добре проґрунтовують усі поверхні.

Наступний етап – встановлення спеціальних «маяків» для контролювання рівня та вирівнювання поверхні. Далі відбувається «латання» всієї стіни чи окремих її ділянок задля отримання ідеально рівних поверхонь.

Незалежно від загальної площі приміщення наші майстри з усією відповідальністю ставляться до роботи, щоб досягти бажаного результату. Вибір матеріалу найкраще довірити фахівцям, котрі підкажуть Вам, яке покриття буде більш оптимальним для стелі та стін у процесі внутрішнього оздоблення конкретного приміщення.

Суха штукатурка. Можна виокремити «суху» штукатурку, метод нанесення якої передбачає застосування спеціально підготовлених листів, виготовлених у заводських умовах. Це гіпсокартон – універсальний матеріал, що забезпечує вирівнювання стелі та стін, а також зведення оригінальних багаторівневих конструкцій.

У першому і в другому випадку можна отримати однаковий результат – ідеально рівні поверхні стін і стель.

Окремо слід відзначити, що існують два види штукатурки за призначенням: звичайна та декоративна. Роль звичайної зрозуміла: її застосовують для вирівнювання стін з подальшим шпаклюванням, фарбуванням та обклеюванням шпалерами.

Декоративна штукатурка дарує гарну та рівну поверхню без необхідності в нанесенні фарби та клеєнні шпалер. Такий вид внутрішнього оздоблення використовується як при оформленні дизайну всього приміщення, так і окремих його частин.

Гіпсова та цементно-вапняна штукатурка: що обрати?

Це питання слід задавати спеціалістам. На сьогодні у будівництві велике значення надається гіпсовій машинній штукатурці. Ця технологія застосовується для забезпечення високого рівня якості обробки стін у приватних будинках, квартирах, офісах, магазинах, виставкових залах та багатьох інших приміщеннях.

Машинний метод відрізняється від ручного швидкістю виконання й однорідністю приготування розчину. Завдяки своїм природним властивостям такий будівельний матеріал забезпечує ідеально гладку, рівну поверхню стін без необхідності використання гіпсокартону.

Фахівці компанії «МультиБудКомфорт» виконають усі оздоблювальні роботи із застосуванням гіпсової машинної штукатурки на високому професійному рівні, з урахуванням відповідних будівельних норм.

Вони використовують виключно фірмову гіпсову штукатурку відомих виробників, що відповідає всім стандартам якості. Крім того, у процесі роботи застосовуються новітні технології обробки та сучасне обладнання.

Цементно-вапняна штукатурка доцільна в тому випадку, якщо необхідно вирівняти будь-які нерівності цегляної, бетонної, пінобетонної поверхні. Без такої штукатурки не обійтися, й виконувати ремонтно-оздоблювальні роботи повинні справжні професіонали, щоб результат дійсно порадував Замовника.

Ми строго контролюємо дотримання будівельних правил на всіх етапах оздоблювальних робіт. Такий підхід є запорукою гарантії якості та довговічності.

Замовити послуги з внутрішнього оздоблення приміщення в Ужгороді та Мукачеві можна у телефонному режимі, дізнавшись у нашого менеджера відповіді на будь-які питання. Після затвердження замовлення бригада фахівців виконає всі необхідні роботи чітко, оперативно та якісно. Формування вартості послуг відбувається з урахуванням багатьох факторів (тип і стан приміщення, ступінь готовності поверхонь, обраний спосіб обробки тощо) та обговорюється з Клієнтом індивідуально та заздалегідь.

Твітнути

Ми у соціальних мережах