Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Наші фахівці-електрики спроможні як замінити стару електропроводку, так і змонтувати «з нуля» нову, узгоджуючи електротехнічні роботи з ремонтно-будівельними представниками, які проводитимуть оздоблювальні роботи в приміщенні.

Електромонтаж у будинку, квартирі, офісі чи будь-якому іншому приміщенні є обов’язковим етапом процесу будівництва чи капітального ремонту. Компанія «МультиБудКомфорт» надає цю послугу за вигідними розцінками, з урахуванням усіх норм та правил безпеки.

Наші фахівці спроможні як замінити стару електропроводку, так і змонтувати «з нуля» нову, узгоджуючи електротехнічні роботи з ремонтно-будівельними представниками, які проводитимуть оздоблювальні роботи в приміщенні. До речі, ці послуги також надає наша Компанія, тому Ви можете замовити послуги комплексно, заощадивши кошти.

Результатом електромонтажних робіт є встановлення планового кінцевого обладнання: розеток, вимикачів, електрофурнітури, захисного обладнання та електрощита тощо.

Виконання електромонтажних робіт строго контролюється нашими фахівцями, які з усією відповідальністю ставляться до цього процесу. Важливим моментом на завершальному етапі є спільна перевірка разом із Замовником усієї системи та окремих її елементів для остаточного контролю роботи електропроводки.

В електромонтажні послуги компанії «МультиБудКомфорт» входять такі дії:

 • розмітка місць встановлення обладнання та трас електропроводок;
 • штроблення;
 • прокладка електропроводки та діагностика елементів системи;
 • збірка та монтаж електрощитового обладнання;
 • підключення щитового обладнання;
 • пусконалагоджувальні роботи;
 • встановлення кінцевого обладнання після чистових робіт на об’єкті;
 • перевірка та затвердження електромонтажних робіт відповідно до вимог Замовника.

Таким чином, наші фахівці виконують повний цикл робіт з електромонтажу та пусконалагоджувальних дій. Професійний електромонтаж забезпечить безперебійну роботу електроприладів на довгі роки, що є важливою умовою комфортного проживання у приватному будинку, котеджі чи квартирі.

 

Як формуються ціни на електромонтажні роботи? 

Це питання цікавить багатьох споживачів, особливо тих, хто прагне заощадити свої гроші. У багатьох електромонтажних організацій чи компаній є заздалегідь підготовлений прайс із розцінками на електромонтажні роботи та використання обладнання. Однак ми вважаємо, що кожний проєкт із прокладення електропроводки є суто індивідуальним та залежить від наступних факторів:

 • комплекту обладнання;
 • виробника;
 • специфіки та рівня складності проєкту.

Отже, остаточна вартість електрообладнання та електромонтажних робіт розраховується нами тільки на основі вищезазначених показників. Ми завжди пропонуємо оптимальні варіанти рішень щодо співвідношення ціни та якості, враховуючи побажання клієнтів та особливості приміщення.

Бажаєте дізнатися більш детально про ціни на електромонтаж для вашої квартири, будинку чи офісу? Зателефонуйте нашому менеджеру та отримайте безкоштовну консультацію щодо оптимального рішення для Вас.

Особливості надання послуг з монтажу та заміни електропроводки 

Процес прокладення електричної проводки являє собою розведення кабелів від спеціального розподільного щита в усі приміщення. Якщо всередині будівлі встановлено алюмінієву проводку, її однозначно варто замінити на мідну, тому що вона має кращі експлуатаційні характеристики та здатна витримувати більші навантаження.

 Фахівці компанії «МультиБудКомфорт» здійснюють якісний монтаж як внутрішньої, так і зовнішньої проводки. Ці технології мають відмінності, в першу чергу, у застосуванні різних кабелів та дротів.

Усередині приміщення можуть бути використані різні типи монтажу проводки. Так, зовнішній монтаж передбачає застосування лише відкритого способу, а при проведенні внутрішнього монтажу можливе використання обох способів.

Чим відрізняються відкритий та закритий типи монтажу?

 • Закритий (тобто прихований) монтаж проводки – це укладення кабелю під підлогою чи підвісною стелею (тобто тими елементами, що здатні приховати проводку). Такий спосіб, як штроблення, допомагає приховати дроти й кабель у стінах за допомогою оздоблювальних робіт.
 • Відкритий монтаж проводки виконується по поверхні стелі, підлоги та стін. У такому разі проводка прокладається у спеціальних пластикових коробах.
 • Доцільною є комбінація обох способів монтажу, особливо в тих випадках, коли немає можливості приховати проводку.

Спеціалісти компанії «МультиБудКомфорт» здійснюють монтаж електропроводки поетапно, враховуючи всі правила й норми безпеки.

Початковий етап охоплює такі дії:

 • підготовка робочих креслень;
 • виконання спеціальних розміток для встановлення електрообладнання;
 • креслення ліній, за якими прокладатиметься кабель.

За необхідності повної заміни проводки наші фахівці ознайомлюються зі схемами монтажу та розмітками. Специфікою проведення основних монтажних робіт є обов'язкове врахування встановлених державою будівельних норм щодо прокладення кабелю, використання електрообладнання й здійснення усіх необхідних кріплень.

Грамотний монтаж проводки, здійснений досвідченими професіоналами, убезпечить Вас від різних неприємностей. Тому при розв’язанні цього завдання важливо скористатися послугами наших електриків, які знаються на всіх тонкощах та нюансах такої роботи, як прокладка електропроводки.

Надійність та професіоналізм – гарантія найкращого результату 

Монтаж електропроводки – це послуга, що потребує відповідальності та професіоналізму від виконавців. Тому довірте цю важливу справу фахівцям компанії «МультиБудКомфорт», котрі знаються на всіх правилах цього процесу і строго дотримуються їх. Якщо Ви вирішите самостійно справитися із таким завданням, можливе виникнення серйозних проблем у майбутньому у вигляді замикання та займання.

Прокладка електричної проводки вкрай необхідна у квартирі, розташованій у новобудові, чи в щойно зведеному будинку; у ситуації, коли стара проводка демонтується, а нова прокладається за іншою схемою. Також можлива й повне перероблення всієї електропроводки, тобто прокладка «з нуля». Бувають випадки, коли необхідне переведення приміщення з нежитлового фонду в житловий або обладнання нового офісу.

У будь-якій ситуації спеціалісти нашої Компанії справляться із завданням швидко та вправно, врахувавши всі побажання Клієнта й норми безпеки. Ми надаємо пріоритет саме безпечній прокладці, адже від цього залежить якісна робота всієї системи електропостачання, на яку ми даємо гарантію.

Звертайтеся з приводу будь-яких питань щодо прокладки електропроводки чи інших ремонтно-будівельних послуг в Ужгороді, Мукачеві та по Закарпатській області за телефоном, указаним на нашому сайті. Довіряйте важливі справи справжнім професіоналам, щоб отримати якісний та надійний результат.

Твітнути

Ми у соціальних мережах