Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Експерти будівельної компанії «МультиБудКомфорт» володіють відповідним досвідом роботи та готові надати: кошторисний супровід, інженерно-технічний супровід, геодезичний супровід, юридичний (правовий) супровід.

Мрієте про власний будинок та не знаєте, з чого почати? Ми допоможемо Вам та надамо всебічну підтримку на шляху до здійснення Вашої мрії. У цьому плані доречним стане супровід будівництва із залученням вузькоспеціалізованих спеціалістів.

Професійний супровід будівництва передбачає виконання робіт, пов’язаних зі зведенням будівлі будь-якого призначення. Поетапний контроль від компанії «МультиБудКомфорт» дозволяє забезпечити відповідність фактично виконаних процедур показникам проектної документації, нормативам будівельних правил, вимогам пожежної безпеки тощо.

Замовити професійний супровід будівництва

Тел.: +38 (050) 132-00-19

Які роботи охоплює комплексний супровід будівництва?

Назвемо основні з них:

 • Обстеження земельної ділянки під забудову.
 • Розробка проєктно-кошторисної документації.
 • Виконання будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт.

 

Завдяки такому раціональному підходу до процесів будівництва Клієнт матиме змогу отримувати від нас достовірну інформацію про всі поточні роботи, що виконуються на об’єкті, та можливі відхилення від проєкту. Це сприятиме підвищенню якості будівельно-монтажних робіт.

Як ми працюємо? Перед наданням послуг обов’язковою умовою для нас є укладання з Клієнтом договору супроводу будівництва об’єкта. В цьому документі чітко прописуються права і обов’язки сторін, відображаються всі питання щодо виконання робіт.

 

Від кошторису до правового супроводу: ми подбаємо про все!

 

Експерти будівельної компанії «МультиБудКомфорт» володіють відповідним досвідом роботи та готові надати:

 • кошторисний супровід;
 • інженерно-технічний супровід;
 • геодезичний супровід;
 • юридичний (правовий) супровід.

 

Розглянемо більш детально особливості кожної з цих послуг.

 

Кошторисний супровід здійснюється на етапі підготовки до будівництва об’єкта та передбачає формування відповідної документації. Він дозволяє заздалегідь оцінити обсяг необхідних інвестицій, що є запорукою своєчасного завершення будівництва. Замовник матиме змогу ознайомитися з експертними відомостями щодо необхідних витрат задля мінімізації можливих збитків. Ми здійснюємо розробку кошторисної документації в повній відповідності з актуальними нормативними базами. Таким чином, професійний кошторисний супровід допоможе зробити будівельний проєкт економічно успішним.

 

Інженерно-технічний супровід будівництва вимагає залучення виняткових професіоналів своєї справи, комплексного й відповідального підходу до вирішення завдань. Ми гарантуємо присутність кваліфікованого інженера технічного нагляду на будівельному майданчику. Своєю чергою, це сприятиме додатковій економії фінансів. Спеціаліст подбає про те, щоб зведений об’єкт повною мірою відповідав вимогам, зазначеним у проєктно-технічній документації.

Технічний нагляд, як контроль за дотриманням вимог до виконання будівельно-монтажних та оздоблювальних заходів, дозволяє строго контролювати якість робіт. Фахівці «МультиБудКомфорту» чітко стежитимуть за відповідністю застосовуваних будматеріалів вимогам, зазначеним у проєктній документації.

Таким чином, завдяки інженерно-технічному супроводу будівництва Клієнт зможе бути впевненим у тому, що всі умови договору з організацією-підрядником будуть дотримані, і за свої гроші він отримає бажаний результат.

 

Геодезичний супровід передбачає оцінку геотехнічної ситуації для вибору тих проєктних рішень, що задовольнятимуть високим вимогам безпеки. Для цього фахівцями нашої Компанії проводяться інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні роботи, що дадуть можливість забезпечити надійність споруджуваного об’єкта. Така оцінка є необхідною для складання переліку робіт і підбору високотехнологічного обладнання для реалізації проєкту.

 

Юридичний супровід будівництва передбачає залучення фахівців для складання всіх видів договорів, пов’язаних з будівництвом об’єкта, та отримання дозвільної документації. Ми подбаємо, щоб усі документи були в цілковитому порядку.

 

Комплексний супровід будівництва для наших клієнтів

 

Фахівці будівельної компанії «МультиБудКомфорт» готові взятися за завдання будь-якого рівня складності, оскільки володіють необхідними знаннями та навичками.    Ми готові проконтролювати темпи, технології та якість виконуваних робіт, убезпечивши Клієнта від зайвих витрат і розчарувань.

Комплексний супровід будівництва від «МультиБудКомфорту» – це:

 • забезпечення високого рівня безпеки робіт;
 • отримання точних розрахунків завдяки сучасному обладнанню та програмним рішенням;
 • фіксоване і прозоре ціноутворення.

 

Важливою умовою для нас є інформаційна підтримка Клієнта, що здійснюється на високому професійному рівні та стосується детальної всебічної консультації з наступних питань:

 • проєктування;
 • проведення інженерних внутрішніх та зовнішніх робіт;
 • вибір стратегії будівництва й технічного оснащення.

 

Моніторинг виконання усіх робіт, пов’язаних з будівництвом, дає можливість проведення їх своєчасного коригування. Основне завдання такого інструменту – контроль за якістю виконання робіт та недопущення небезпечних ситуацій.

 

Скільки коштує послуга з професійного супроводу будівництва?

 

Формування вартості послуги з супроводу будівництва здійснюється на основі таких показників, як особливості об’єкта, категорія його безпеки, ступінь геотехнічної вивченості території, складність поставлених завдань.

Кожен проєкт для нас є унікальним, тому всі питання щодо ціноутворення обговорюються з Клієнтом в індивідуальному порядку.

Наше кредо – відповідальність перед виконанням усіх своїх зобов’язань. І в цьому вже встигли переконатися десятки клієнтів, які високо оцінили співпрацю з нами та залишилися задоволеними. Станьте одним з них та довірте супровід будівництва справжнім професіоналам!

Твітнути

Ми у соціальних мережах