Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Квартира – це особистий простір, у якому люди проводять свій вільний час, спілкуються між собою та відпочивають від напруженого ритму життя. Кожен з нас прагне, щоб у його квартирі панували гармонія, затишок і комфорт. Досягти такої цілі можна за допомогою професійно виконаного ремонту квартири або внутрішніх приміщень будинку чи котеджу.

Слово «ремонт» у більшості людей асоціюється зі стресом. Будь-який вид ремонту пов’язаний із грошовими та часовими витратами, а капітальне відновлення квартири – з багатьма незручностями. Зазвичай капітальний ремонт квартири займає від кількох місяців до року чи навіть більше. Багато часу «забирає» перепланування, будівництво перегородок, оновлення інженерних систем тощо.  

Інколи необхідне тільки часткове «відновлення» квартири, однак найчастіше ремонт має на меті розроблення унікального дизайнерського проєкту, проведення чорнових та чистових робіт, грамотну розстановку меблів і монтаж сучасної сантехніки.

Ремонт будь-якої квартири здійснюється в кілька етапів. Це залежить від потреб та намірів власника, а також від загального стану житла. Якщо квартира зовсім стара, необхідне оновлення інженерних комунікацій. Крім того, у сучасному житлі мають бути створені всі умови для комфортного проживання людей, і його неможливо уявити без електроенергії, водопостачання, каналізації. 

Компанія «МультиБудКомфорт» готова надати кваліфіковану допомогу у розв’язанні такого завдання, як поточний чи капітальний ремонт квартири. У своїй роботі ми спираємося на комплексне рішення, що охоплює найважливіші етапи: розробку дизайнерського проєкту, чорнові та чистові роботи, встановлення елементів сантехніки та нових меблів.  

Замовити ремонт квартири

Тел.: +38 (050) 132-00-19

Який ремонт обрати: поточний чи капітальний?

Відповідь на це питання залежить від стану приміщення. Крім зазначених, існує ще одне поняття – «косметичний» ремонт. Спробуємо розібратися, чим відрізняються ці типи ремонту квартири, та який з них буде доречним в тій чи іншій ситуації.

Найпростішим та найдешевшим є, звичайно ж, косметичний ремонт квартири, головна ціль якого – поліпшити зовнішній вигляд житла. Для цього достатньо фарбування стін чи обклеювання шпалер. Іноді косметичний ремонт включає також встановлення сантехніки та міжкімнатних дверей, заміну плитки на підлозі тощо. Власники квартири самостійно вирішують, коли найкраще здійснити косметичний ремонт та «оновити» інтер’єр свого житла.

Стандартний косметичний ремонт квартири передбачає відновлення первісного вигляду кімнат без проведення оздоблювальних робіт.

Поточний ремонт квартири займає проміжну позицію між косметичним і капітальним. Основна його особливість полягає в оновленні, зміні існуючого вигляду раніше експлуатованого приміщення без заміни конструктивних елементів, або в ремонтуванні комунікацій, особливо інженерних мереж. Такий ремонт вважається «профілактичним», і якщо його виконати вчасно, капітальний ремонт можна відкласти надовго.

Поточний ремонт охоплює наступні дії:

 • монтажні роботи;
 • переклеювання шпалер;
 • підготовка та фарбування стель, стін, вікон, дверей, плінтусів тощо;
 • стяжка підлоги й укладання ламінату чи паркетної дошки;
 • вкладання, шліфування та покриття підлоги лаком;
 • встановлення дверей;
 • заміна електричних розеток і вимикачів тощо.

 

Капітальний ремонт є найбільш складним та трудомістким процесом, адже він охоплює такі етапи:

 • дизайнерський проєкт;
 • перепланування житла;
 • демонтаж та вивезення сміття;
 • чорнові оздоблювальні роботи;
 • демонтаж старих та проведення нових інженерних комунікацій (електроенергія, газ, вода, каналізація, зв’язок);
 • чистова обробка приміщення відповідно до дизайнерського проєкту;
 • монтаж вікон та дверей;
 • заміна та монтаж інженерних комунікацій, системи освітлення (встановлення вимикачів та світильників);
 • установлення навісних чи натяжних стель;
 • фінальні роботи з оздоблення (декор) та розстановка меблів.

 

Капітальний ремонт проводять у новій квартирі, якщо забудовники не зробили чистову обробку приміщення. Також цей вид ремонту необхідний для облаштування квартири старого житлового фонду («сталінки» чи «хрущовки»). 

Зазвичай будь-які комунікації, що знаходилися в експлуатації більше 40 років, потребують оновлення. Тому питання про капітальний ремонт є актуальним для всіх жителів старих будівель. 

Вибір типу ремонту залежить від стану основних несучих конструкцій (стін, каркасу, перекриття, даху), комунікацій (водопроводу, каналізації, системи опалення), сантехніки, електропроводки й іншого обладнання, а також дверей, вікон, підлоги, оздоблення (штукатурки, фарбування шпалер) тощо.

 

Капітальний ремонт від «А» до «Я»

Капітальний ремонт квартири ще називають ремонтом «під ключ», адже він передбачає повну заміну інженерних комунікацій, знесення стін, демонтаж старої електропроводки тощо. 

Такий ремонт досить довготривалий, складний та витратний, тому потребує чималих фінансових вкладень. Він охоплює усі етапи ремонту приміщення – від розробки дизайнерського проєкту до проведення комунікацій та розстановки нових меблів.

Капітальний ремонт – це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення зовнішнього вигляду квартири, її функціональності, стабільної роботи інженерних комунікацій, захисту конструктивних елементів будівлі.

Початок капітального ремонту в квартирі найчастіше пов’язаний з переплануванням приміщення, знесенням стін, демонтажем інженерних комунікацій, заміною проводки.

Нерідко перед проведенням капітального ремонту клієнти замовляють дизайнерський проєкт зі схемами освітлення, особливим розташуванням комунікацій. Краще замовляти такий проєкт із супроводом професіоналів. Фахівці компанії «МультиБудКомфорт» добре розбираються в питаннях перепланування, отримання дозволу на нього. Приміщення після капітального ремонту стає максимально функціональним, ергономічним, сучасним та комфортним.

Послідовність робіт, пов’язаних з капітальним ремонтом, може коригуватися. При виконанні таких робіт важливо не пошкодити те, що вже зроблено. Етапів капітального ремонту досить багато – залежно від необхідності конкретних дій та побажань Замовника.

Фахівці компанії «МультиБудКомфорт» готові надати професійну допомогу в облаштуванні житла та провести ремонт квартири будь-якого рівня складності. Це стосується як розробки індивідуального проєкту та проведення інженерних комунікацій, так і встановлення сантехніки та меблів. Підготовка унікального дизайн-проєкту дозволяє заощадити Ваш час та кошти. Дотримуючись відповідного плану, наші будівельники проведуть капітальний ремонт якісно та в найкоротші терміни.

 

Твітнути

Ми у соціальних мережах