Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Затишний будинок – це дім, побудований відповідно до всіх потреб та побажань господарів. Якщо не дотримуватися цього правила, вряд чи домочадці почуватимуть себе комфортно вдома. Рано чи пізно їм захочеться щось змінити чи повністю перепланувати простір, зробити капітальний ремонт свого житла.

Щодо типів ремонту будинків можна виділити два основних із них – поточний та капітальний. Поточний ремонт охоплює систематичні роботи, що пов’язані з оновленням інтер’єру, виправленням дрібних несправностей і дефектів без заміни конструктивних елементів.

Компанія «МультиБудКомфорт» здійснює поточний ремонт приватних будинків з метою підтримання інженерних конструкцій будівлі у працездатному стані. Такі заходи охоплюють ряд робіт із заміни чи ремонту наявного обладнання, зміцнення конструкцій з метою запобігання їх подальшого руйнування.

Замовити ремонт будинку

Тел.: +38 (050) 132-00-19

При виконанні поточних ремонтних робіт наші фахівці дбають про відновлення експлуатаційних характеристик будівлі, що втрачаються з плином часу. За необхідності здійснюється заміна або відновлення різних складових частин будинку. 

Особливістю поточного ремонту будинку є мінімальне використання технічних засобів та фінансових ресурсів. Саме ця особливість відрізняє цей тип ремонту від більш масштабного й фінансово витратного капремонту. Такі роботи зазвичай є плановими і проводяться в цілому для відновлення об’єкта.

 

Ознаки поточного ремонту приватних будинків

На практиці нами проводяться тільки ті ремонтні заходи, що є необхідними у конкретній ситуації. Весь обсяг робіт скласти неможливо, адже все залежить від того, які саме комунікації чи конструкції вимагають відновлення.

Фахівці компанії «МультиБудКомфорт» готові виконати роботи з термінового усунення будь-якого дефекту, виявленого мешканцями будинку, з метою відновлення конструкцій чи комунікацій. 

Поточний ремонт будинку має такі ознаки:

  • плановість проведення робіт;
  • систематичність;
  • мінімальні фінансові витрати.

План поточного ремонту будинку зазвичай складається на кілька років уперед після огляду прибудинкової території та інвентаризації основних елементів конструкції. Постійне контролювання працездатності інженерних комунікацій та конструкцій дозволяє збільшити термін експлуатації будівлі. 

Компанія «МультиБудКомфорт» здійснює ремонт будинків на високому професійному рівні в повному обсязі, маючи досвід у їх реконструкції та будівництві. Перелік послуг нашої Компанії охоплює ремонтні роботи як окремих приміщень (кухні, спальні, балкону тощо), так і окремих частин інтер’єру (підлоги, стелі, стін). Звичайно, ми готові виконати й капітальний ремонт будинку відповідно до стану будівлі та потреб Замовника.

 

Капітальний ремонт будинку як комплексний процес

Капітальний ремонт приватного будинку охоплює заходи, спрямовані на відновлення практично всіх комунікацій, а також фундаменту й покрівлі. Самостійно виконати комплекс робіт, пов’язаних з капітальним ремонтом, дуже складно. Як показує практика, після спроб власників будинку власноруч зробити ремонт виникають різноманітні труднощі. В результаті з наслідками таких дій доводиться справлятися професіоналам будівельних компаній.

Звичайно, можна спробувати зробити все самостійно. Але без належного досвіду, вправності та професійного підходу результат навряд чи виправдає Ваші очікування, а особливо витрачений час, нерви та гроші.

При проведення капітального ремонту будинку нашими фахівцями вносяться певні зміни у дизайнерське оформлення та планування внутрішніх приміщень. Такий процес передбачає демонтаж стін та підлогового покриття, встановлення нових віконних та дверних конструкцій, заміну комунікацій.

Якщо власники планують серйозне втручання у затверджений проєкт будинку, слід звернутися до спеціальних дозвільних органів. Допомога фахівців, навіть часткова, під час капітального ремонту буде вкрай необхідною.

Зовнішній ремонт будинків передбачає виконання повного комплексу будівельних і ремонтних робіт, що охоплюють:

  • обробку стін;
  • облаштування фасадів;
  • монтаж нових вікон та дверей;
  • проєктування та облаштування інженерних мереж (водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування) тощо.

 

Для зовнішнього оздоблення слід обирати якісніші будівельні матеріали, які достатньо стійкі до впливу зовнішнього середовища.

Особливістю внутрішнього ремонту будинків є більш масштабна організація ремонтного процесу та значні обсяги робіт: облаштування теплої підлоги, сходів, камінів, перегородок тощо. Можливе надання послуг професійного дизайнера та «наповнення» відремонтованих приміщень необхідними меблями, виготовленими на замовлення.

Наші фахівці з великою відповідальністю ставляться до своїх обов’язків щодо проведення капітального ремонту приватних будинків. Вони вирішують усі питання, починаючи із закупівлі необхідних оздоблювальних матеріалів і закінчуючи вивезенням будівельного сміття. 

Багатьох людей турбує питання, як часто робити капітальний ремонт приватного будинку. В цілому це залежить від матеріалів, з яких побудований будинок: фундамент, стіни, дах. Саме їхня якість визначатиме й періодичність поточного і капітального ремонту. Наприклад, дерев’яні конструкції з перекриттями із дерева та стрічковим фундаментом потребують капітального ремонту раз у 18 років. Полегшені каркасні споруди – раз у 6 років, а кам’яні та полегшені конструкції з використанням піно блоку чи шлакоблоку – раз у 24 роки.

 

Як замовити капітальний ремонт будинку

Капітальний ремонт будинку здійснюється в разі потреби, якщо його стан відверто незадовільний. Для експертної оцінки слід запросити професіоналів, які оглянуть будівлю та зроблять висновки щодо необхідності проведення капітального ремонту. Усі несправності й дефекти, а також висновки щодо експертного аналізу описуються в спеціальному документі.

Замовити капітальний ремонт будинку слід тільки у перевіреній компанії, що добре зарекомендувала себе на ринку будівельних послуг. Компанія «МультиБудКомфорт» стане Вашим надійним помічником при вирішенні питань щодо ремонту квартир, будинків, дач або котеджів. Усі заходи здійснюються нашими спеціалістами поетапно, з урахуванням специфіки проведення того чи іншого типу ремонту, впливу робіт на безпеку та здоров’я людей.

Капітальний ремонт будинку, виконаний з професійної точки зору якісно, вміло та відповідально, дозволить Вам довгий час насолоджуватися результатом. Ми врахуємо будь-яку деталь, подбавши про зміну, модернізацію та відновлення характеристик екстер’єру та інтер’єру будинку. Звичайно, нами враховуються функціональні, технологічні та естетичні складові, тобто бажання господарів змінити чи «осучаснити» домашній простір. Ми надаємо і строго дотримуємося гарантійних зобов’язань на весь комплекс робіт.

 

Твітнути

Ми у соціальних мережах