Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Бригада досвідчених покрівельників використовує сучасні, перевірені часом матеріали, надійні інструменти й інше обладнання для виконання робіт у зазначений термін.

Покрівля – одна з найважливіших частин будинку, адже вона приймає на себе будь-які «виклики» погоди: сильний вітер, дощ, сніг, град, хуртовину та інші руйнівні явища природи. Тому висока якість покрівлі є запорукою міцності й надійності всієї будівлі.

Монтаж покрівлі – досить складна й трудомістка справа, що вимагає від будівельників відповідного досвіду та навичок. Від рівня їхньої майстерності й професіоналізму залежить кінцевий результат. Саме тому необхідно довірити таку справу, як монтаж покрівлі, справжнім майстрам.

Компанія «МультиБудКомфорт» пропонує покрівельні послуги «під ключ» за привабливими цінами на Закарпатті. Бригада досвідчених покрівельників використовує сучасні, перевірені часом матеріали, надійні інструменти й інше обладнання для виконання робіт у зазначений термін.

Якщо Ви вирішили самостійно вибрати покрівлю та власними силами виконати всі покрівельні роботи, це буде великою помилкою, що коштуватиме дуже дорого у довготерміновому плані. Будь-які помилки можуть призвести до серйозних наслідків: від протікання даху до його часткового або повного руйнування під час несприятливих погодних умов.

Тому для уникнення будь-яких проблем, пов’язаних із заподіянням шкоди будівельному об’єкту та зайвими фінансовими витратами, ми рекомендуємо довіритися кваліфікованим і досвідченим фахівцям.

Перед тим як розпочати роботу, наші спеціалісти-покрівельники враховують безліч факторів:

 • зовнішній вигляд покрівлі;
 • гідро- та звукоізоляція;
 • міцність та надійність конструкції;
 • вітрове та снігове навантаження;
 • стійкість до перепаду температур;
 • економічність у монтажі тощо.

Послуги з покрівельних робіт охоплюють проєктування покрівлі, ремонт даху, здійснення замірів, монтаж. Кожен з цих етапів є досить складним процесом, що вимагає залучення досвідчених професіоналів та чіткого контролю за роботою.

 

Матеріали, що використовуються для покрівлі дахів

Вибір матеріалів для покрівлі дахів залежить від багатьох факторів: типу конструкції, індивідуального дизайну, особистих побажань Замовника тощо.

На сьогодні найбільш популярними є такі матеріали для покрівлі даху:

 • Металочерепиця (сталеві листи з двостороннім полімерним покриттям та рельєфним малюнком класичної черепиці).
 • Листові матеріали (відзначаються простотою в монтажі);
 • Профнастил (бюджетний варіант покрівлі у вигляді тонких та гнучких гофрованих металевих листів);
 • Керамічна черепиця (традиційний покрівельний матеріал, що характеризується унікальними фізичними та естетичними властивостями);
 • Ондулін (матеріал з полімерним покриттям, що використовується для монтажу дахів господарських і технічних об’єктів);
 • Азбестоцементний шифер (відрізняється доступною вартістю) тощо.

Існують, звичайно, й інші різновиди покрівлі: цементно-піщана, бітумна, сланцева, композитна черепиця. Вибір матеріалу варто проводити з урахуванням індивідуального проєкту та побажань Замовника, а також інших факторів, які ми завжди обговорюємо з нашими клієнтами, щоб досягти якнайкращого результату.

Скільки коштують покрівельні роботи?

Однозначної відповіді на це питання не існує. Формування цін спирається на врахування таких факторів, як висота будівлі, площа даху, складність форм, обсяг робіт, використовуваний покрівельний матеріал тощо.

Тому ми розробляємо кошторис відповідно до зазначених факторів, а також фінансових можливостей Замовника. Незалежно від рівня складності робіт, наші фахівці виконають завдання на «відмінно», тому що відповідально ставляться до кожного етапу будівництва, контролюючи процес від початку до кінця.

Заощаджувати на такій послузі не варто. Можна побудувати гарний будинок, зробити в ньому ідеальний ремонт, однак якщо вибрати найдешевші матеріали для покрівлі або скористатися послугами низькокваліфікованих фахівців, усі витрати будуть марними. І в цьому вже переконалося безліч громадян, які прагнули заощадити. Уникнути такої ситуації можна тільки одним способом – побудувавши якісний дах з використанням сучасних технологій та матеріалів.

Що ми можемо зробити, і в чому наші переваги?

Покрівельні роботи можна вважати основою капітального ремонту та ключовим етапом зведення нових об’єктів. Покрівля забезпечує захист внутрішніх і зовнішніх конструкцій будинку від широкого спектра негативних природних факторів.

Застосовуючи у своїй роботі сучасні технології та найкраще обладнання, фахівці компанії «МультиБудКомфорт» спроможні розв’язати будь-яку задачу, незалежно від її виду та рівня складності.

Покрівельні роботи, що виконує наша Компанія:

 • Утеплення, гідроізоляція та пароізоляція даху.
 • Реконструкція й реставрація дахів.
 • Монтаж та ремонт кроквяної системи.
 • Встановлення листової, м’якої, пласкої, штучної та інших типів покрівлі.
 • Монтаж системи водовідведення тощо.

Перевагами співробітництва з нами в цьому плані є постійний контроль за виконанням робіт, професіоналізм співробітників, надання гарантії на покрівельні роботи, дотримання чітко встановлених термінів, що обговорюються з Клієнтом заздалегідь.

Ми завжди прислухаємося до побажань і потреб замовників, тому результат нашої роботи завжди позитивний, про що свідчить безліч відгуків від задоволених клієнтів.

Слід зазначити й таку перевагу співпраці з нами, як консультація провідного фахівця з питань будівництва та ремонту.

Ми консультуємо Клієнта щодо будь-яких питань, у тому числі й щодо вибору матеріалів, пропонуючи найкращі варіанти розв’язання поточних завдань.

Для оптимального розрахунку необхідних матеріалів ми готові виїхати до Вас на об’єкт. Виклик досвідченого фахівця для виміру покрівлі дозволить заощадити ваш час.

Серед інших переваг співпраці з компанією «МультиБудКомфорт» слід зазначити:

 • Лояльну цінову політику.
 • Високу якість надання послуг.
 • Широкий вибір будівельних матеріалів.
 • Обслуговування покрівельних конструкцій.
 • Гарантію на всі види робіт. Термін гарантії залежить від виду проведених робіт, типу покриття й будівельної системи.

Сучасна покрівля – це складна система, якісне виконання якої не можливе без проєктного рішення та якісного інженерного супроводу. Наша команда готова допомогти у вирішенні цього завдання. Обираючи компанію «МультиБудКомфорт», Ви не просто замовляєте послуги, а й отримуєте цілий комплекс професійних послуг, що охоплює планування, використання високоякісних матеріалів, грамотний монтаж, зразковий сервіс, інженерний супровід, гарантійне обслуговування.

Будемо раді бачити Вас нашим Клієнтом!

Твітнути

Ми у соціальних мережах