Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Ця послуга належить до числа найбільш затребуваних та виконується спеціалістами компанії «МультиБудКомфорт» на високому професійному рівні. 

Без зварювальних робіт неможливо уявити жодне будівництво чи виробництво. Цей технологічний процес почав застосовуватися для нероз’ємного з’єднання металевих деталей ще в ХІХ ст. Його кінцевий результат забезпечується шляхом впливу на метал високої температури або тиску.

Сучасний ринок будівельних послуг обов’язково включає в себе виконання зварювальних робіт. Ця послуга належить до числа найбільш затребуваних та виконується спеціалістами компанії «МультиБудКомфорт» на високому професійному рівні.

Замовити зварювальні роботи

Тел.: +38 (050) 132-00-19

Де саме застосовуються металозварювальні роботи? На сьогодні вони охоплюють різні сфери: виготовлення та ремонт суден, літаків, автомобілів, реакторів, мостів, котлів та інших конструкцій. В технічному плані перспективи зварювання практично безмежні та сприяють розвитку й удосконаленню машинобудування, атомної енергетики, ракетобудування тощо.

Професійні металозварювальні роботи ніколи не втратять своєї актуальності, тому одним з найважливіших напрямків нашої Компанії є надання саме цієї послуги – з урахуванням усіх правил та норм безпеки. Зварювальні роботи та інші металообробні операції виконуються висококваліфікованими фахівцями – зварювальниками-монтажниками із застосуванням сучасного обладнання.

До цієї послуги належать наступні роботи:

 • влаштування металевих каркасів будь-якої складності: арки, ферми, колони, альтанки, навіси, сходи, балконні оградки, веранди, козирки, вольєри, решітки, трапи, тощо;
 • реконструкція трубопроводів;
 • ремонт інженерних комунікацій промислових підприємств;
 • монтаж водопровідних систем та систем опалення;
 • встановлення металевих огорож, парканів, воріт, перил;
 • монтаж і демонтаж металевих конструкцій та виробів за допомогою газо- чи електрозварювання;
 • встановлення металевих решіток на вікна;
 • монтаж металевих дверей та інших металоконструкцій.

Маємо наголосити, що всі роботи виконуються нами сумлінно й оперативно, незважаючи на обсяг роботи: чи то монтаж обладнання котелень заміських будинків чи систем водопостачання, чи то прокладення промислових трубопроводів. Ми обов’язково враховуємо всі нюанси щодо умов надання послуг по зварюванню металу, включаючи характеристики існуючих систем водопостачання, стан конструкцій тощо.

Головна наша ціль – це стовідсоткове задоволення всіх потреб Клієнта, надання зварювальних послуг відповідно до сучасних стандартів якості. На відміну від багатьох інших будівельних фірм, що пропонують подібні послуги, ми працюємо «на совість», виконуючи роботу якісно, відповідально, у чітко встановлені терміни.

Наші можливості при наданні послуг зі зварювання металу

Володіючи неабиякими виробничими потужностями, компанія «МультиБудКомфорт» задовольнить будь-які потреби замовників, включаючи розробку проєктів металоконструкцій будівель та споруд, виготовлення металовиробів (від штучного до серійного виробництва), металообробні, зварювальні та монтажні операції.

Важливим є те, що наші співробітники володіють відповідними знаннями та навичками, своєчасно проходять атестаційні іспити щодо допуску до проведення зварювальних робіт. Розряд зварника залежить від вимог, передбачених тарифно-кваліфікаційними довідниками. Перед допуском до робіт кожен спеціаліст проходить відповідне випробування за правилами атестації зварників і фахівців зварювального виробництва.

Ми готові виконати роботу будь-якого рівня складності. У робочому процесі нами використовуються різні джерела енергії:

 • газове полум’я;
 • електрична дуга;
 • тертя;
 • кінетична енергія електронів;
 • ультразвук тощо.

Вибір методу залежить від конкретної ситуації та умов роботи. Ціна на послуги з металозварювання обговорюється в індивідуальному форматі. На її формування впливає ряд важливих чинників, зокрема, витрати на будівельні та зварювальні матеріали, застосування конкретного бренду зварювального обладнання, транспортні витрати та ін.

Продумана організація виробництва дозволяє задіяти весь спектр обладнання, що знаходиться в розпорядженні компанії «МультиБудКомфорт». Це дає можливість оперативно виконувати замовлення будь-якого обсягу та рівня складності.

Найбільш поширені технологічні види зварювання, що використовуються в нашій практиці

Залежно від обраного джерела енергії для плавлення металу ми використовуємо наступні типи зварювання:

 • Дугове зварювання – виконується за допомогою електричної дуги (проводиться в ручному, механізованому й автоматичному режимах).
 • Газове зварювання (для термічного впливу на метал використовується горіння горючих газів).
 • Електронний промінь (зазвичай застосовується для зварювання тугоплавких та хімічно активних металів і сплавів).
 • Ультразвукове зварювання (використовується для точкового й контурного з’єднання металевих деталей за допомогою ультразвукових коливань).

Завдяки досвідченим фахівцям нашої Компанії всі роботи виконуються швидко та якісно. Зазвичай до бригади спеціалістів входять зварювальники-монтажники різних кваліфікацій: газозварник, зварювальник-складальник, електрогазозварник. Досвідчений бригадир – це найбільш відповідальна особа, котра обирається іншими фахівцями та займається керівною діяльністю на будівництві.

Наші бригади кваліфікованих зварників-монтажників здатні здійснювати різні види зварювальних робіт: стикування трубопроводів, зварювання нероз’ємних деталей машин та металоконструкцій, котлів та цистерн, сходів та огорож тощо. Для полегшення роботи та підвищення продуктивності праці ми використовуємо найсучасніші методи, що довели свою ефективність.

Ручне дугове зварювання металу є однією з найпопулярніших технологій з’єднання деталей металоконструкцій та не втрачає своєї актуальності в будівельній сфері. У процесі дугового зварювання використовуються штучні електроди. При плавленні утворюється шлак, що покриває шов металу. Зазвичай ця технологія застосовується при виготовленні й монтажу металоконструкцій практично будь-якого призначення, для встановлення міжповерхових конструкцій споруд, металевих каркасів будівель тощо.

Високий рівень зварювальних робіт, виконуваних нашими співробітниками, обумовлений застосуванням на практиці сучасних апаратів кращих виробників, а також чітким дотриманням вимог технології і положень технічного завдання. Важливу роль у цьому відіграє постійний контроль за якістю виконуваних робіт.

Щоб замовити послуги з металозварювання в Ужгороді, Мукачеві та по Закарпатській області, зателефонуйте нашому менеджеру, або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Довіртеся обізнаним фахівцям компанії «МультиБудКомфорт», які обов’язково врахують усі ваші потреби та виконають роботу на високому професійному рівні з гарантією.

Твітнути

Ми у соціальних мережах