Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

«МультиБудКомфорт» - оптове постачання загальнобудівельних та оздоблювальних матеріалів.

В останні роки помітно підвищилися обсяги будівництва через зростання економіки та потреби громадян у придбанні власного житла. Наразі активно розвивається приватне будівництво, зводяться житлові комплекси, торговельні та розважальні центри. Головною умовою швидкої забудови є своєчасне постачання різноманітних матеріалів на будівельні майданчики.

Як скоротити витрати на придбання необхідних будівельних матеріалів? Це можливо тільки за умови постійної співпраці з надійним постачальником. Таким чином, будівництво не припинятиметься, а на матеріали можна буде отримати чималі знижки. Питання, пов’язане зі своєчасною доставкою будматеріалів, дозволить оптимізувати робочий процес.

Звичайно, клієнти зацікавлені в постійній співпраці, тому налагоджений контакт з перевіреним постачальником і оптова закупівля матеріалів сприятиме регулярному заощадженню частини коштів. Іще однією перевагою такої співпраці можна вважати зменшення ризику щодо придбання неякісної продукції.

Окремим профільним напрямком діяльності компанії «МультиБудКомфорт» є оптове постачання загальнобудівельних та оздоблювальних матеріалів. Цією послугою найчастіше користуються забудовники, промислові підприємства, будівельні організації, приватні будівельні бригади, що виконують будівництво та ремонт приміщень «під ключ».

Завдяки налагодженим контактам з виробниками будматеріалів ми вміємо організувати постачання усіх необхідних матеріалів у точні терміни та в потрібній кількості.

 

Переваги компанії «МультиБудКомфорт» як постачальника якісних будматеріалів

Якщо розглядати перелік затребуваних будівельних матеріалів, його можна продовжувати безкінечно. Але виокремимо ті з них, що користуються найбільшим попитом у сучасних будівельних організацій та приватних бригад:

 • матеріали загальнобудівельного призначення (цегла, цемент, пісок, щебінь, газобетон, будівельні плити та блоки тощо);
 • металопрокат;
 • профнастил;
 • гіпсокартон;
 • гідро- й теплоізоляційні матеріали;
 • сухі будівельні суміші;
 • пиломатеріали;
 • фарби, ґрунтовки та інші витратні матеріали.

 

Наші переваги:

 • Широкий асортимент будівельних матеріалів та комплектуючих.
 • Консультування менеджерів з приводу будь-яких питань щодо оптового постачання будівельних матеріалів.
 • Можливість готівкового та безготівкового розрахунку.
 • Професійний підхід до розрахунків необхідної кількості матеріалів з урахуванням специфіки об’єкта та технічного завдання Замовника.
 • Гнучка цінова політика компанії «МультиБудКомфорт».
 • Оперативна доставка будівельних матеріалів на об’єкт.
 • Надання професійних послуг з вивантаження й складування будматеріалів на об’єкті.

Ціни на будматеріали від компанії «МультиБудКомфорт» задовольнять будь-якого покупця. До того ж асортимент будівельної продукції постійно зростає з урахуванням попиту споживачів. Великий досвід роботи з виробниками та іншими постачальниками дозволяють нам запропонувати найсучасніші матеріали бездоганної якості з можливістю адресної доставки.

 

Працюємо для своїх клієнтів у цілодобовому режимі

Щоб Вам було максимально зручно та комфортно замовляти послуги в компанії «МультиБудКомфорт», наш інтернет-сервіс працює у цілодобовому режимі. Ми завжди готові прийняти замовлення та якнайшвидше обробити його. З асортиментом продукції та цінами, вказаними у прайсі, можна ознайомитися на нашому сайті.

«МультиБудКомфорт» – це не лише будівельна компанія, але й віртуальний гіпермаркет, що стане вашим «помічником» у виборі необхідного товару та якнайшвидшої його доставки. Фахівці нашої Компанії готові відповісти на будь-які питання по телефону, вказаному на сайті.

Ще однією перевагою нашого сервісу є висока якість продукції та заводська гарантія від виробників, що діє практично на весь асортимент товару. Не знайшли потрібної продукції? Зателефонуйте, й ми обов’язково допоможемо розв’язати це питання якомога швидше, віднайшовши товар у необхідному обсязі та за прийнятною ціною.

 

Найкращі будматеріали за доступними цінами

«А що стосовно цінової політики?» – запитаєте Ви. Ми маємо можливість встановлювати ціни на будматеріали нижче, аніж у багатьох компаній-конкурентів. І це пояснюється тим, що ми отримуємо продукцію оптом для подальшої реалізації безпосередньо від виробників, котрі здобули визнання та гарну репутацію на сучасному ринку. Таким чином, покупець матиме змогу придбати будівельні матеріали за приємними цінами.

Закупівля всієї продукції, запропонованої на нашому сайті, здійснюється з дотриманням усіх необхідних норм у заводів-виробників та їхніх офіційних дистриб’юторів. Саме завдяки такому рішенню (оптовим закупівлям) ми маємо змогу отримувати знижки та пропонувати клієнтам високоякісний товар без зайвих цінових «накруток». Таким чином, ціни на будівельні матеріали формуються з урахуванням інтересів покупців.

Стиль роботи «МультиБудКомфорту» передбачає комплексний підхід, що полягає у забезпеченні:

 • максимально повного асортименту якісних будматеріалів;
 • здійсненні послуг щодо вибору та оперативної доставки товарів.

До речі, ми дотримуємося встановлених правил та норм щодо правильного зберігання будівельних матеріалів. Приміром, герметики, фарби, сухі суміші вимагають спеціальних умов зберігання, зокрема, особливого температурного режиму та рівня вологи під час зберігання на складах. Деревину також слід зберігати в особливих умовах, тому що вона руйнується під впливом вологи, перепаду температури, шкідливих комах тощо.

Будьте пильними та не купуйте будматеріали у приватних перекупників, яких чимало на міських ринках. В цілому така продукція має низьку якість, через те й ціна на неї набагато нижча. Краще довіртеся надійній компанії, чия репутація перевірена часом і не викликає жодних сумнівів.

За необхідності компанія «МультиБудКомфорт» подбає про оперативну доставку будівельних матеріалів та інструментів за вказаною покупцем адресою. Будь-які роботи з вантажами ми виконуємо акуратно, якісно, відповідно до чинних нормативів, використовуючи необхідні технічні засоби (навантажувачі, екскаватори, фургони, крани). Споживач отримає повний пакет професійного супроводу покупки: від оформлення замовлення до його доставки безпосередньо на будівельний об’єкт чи за вказаною адресою.

Переваги нашої Компанії вже встигли оцінити чимало клієнтів. Ми ефективно й швидко розв’яжемо всі проблеми, пов’язані з придбанням і доставкою будівельних матеріалів, щоб Ви завжди могли розраховувати на нас!

 

Твітнути

Ми у соціальних мережах