Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Компанія «МультиБудКомфорт» виконує земляні й підготовчі роботи з облаштування тимчасових доріг та планування території.

Земляні та монтажні роботи належать до основних етапів прокладання водопроводу в житловому будинку чи інших спорудах. Для того, щоб під'єднати трубопровід, необхідно вирити спеціальні траншеї та підготувати їх до прокладання комунікацій. Ці роботи потребують від будівельників обізнаності, відповідних навичок і, звичайно, використання спеціального обладнання й техніки.

Компанія «МультиБудКомфорт» виконує земляні й підготовчі роботи з облаштування тимчасових доріг та планування території. Це роботи, пов’язані з розрівнюванням ґрунту, його транспортуванням, укладанням у насипи, а також риттям траншей та прокладкою комунікацій.

Результатом земляних робіт є створення постійних або тимчасових земляних споруд. Складність таких робіт залежить від наступних факторів:

 • місцеві умови;
 • пора року;
 • особливості рельєфу;
 • вид будівництва (нове, розширення, реконструкція).

 

Фахівці компанії «МультиБудКомфорт» риють траншеї ручним способом та за допомогою спеціальної техніки, – все залежить від розмірів будівельної ділянки та обсягу робіт. Використання сучасної техніки не тільки спрощує таке завдання, а й дозволяє виконувати значні обсяги робіт у найкоротші терміни. Риття канав у ручний спосіб застосовується на територіях, де відсутня можливість забезпечення доступу спеціальної техніки.

При замовленні будь-якої послуги в нашій Компанії враховується важливий момент: фізична робота  вимагає складання чіткого плану дій та точних розрахунків. На перший погляд здається, що вирити траншею чи виконати якусь іншу земляну роботу – це просто. Проте це зовсім не так. Наприклад, для прокладання водопроводу, каналізації, дренажу слід спочатку викопати рів певної глибини та ширини, врахувавши при цьому й нахил. Ці та інші нюанси залежать від стану й типу ґрунту, особливостей місцевого ландшафту, рівня підземних вод тощо.

 

Які розрахунки необхідні при прокладанні водопроводу?

Якщо розглядати типову ситуацію з водопроводом чи каналізацією, при обчисленні глибини рову слід враховувати такі показники, як ступінь промерзання ґрунту й кліматичні умови. Мінімальна глибина, за якої фахівці рекомендують закладати труби, становить 0,5 метра.

Усі розрахунки здійснюються нашими спеціалістами ще на підготовчому етапі. Такий раціональний підхід дозволяє позбутися зайвих проблем з облаштуванням водопроводу в майбутньому.

 Компанія «МультиБудКомфорт» здійснює практично всі види робіт, пов’язані з риттям траншей, укладанням трубопроводу та його під’єднанням. Звичайно, наші фахівці не тільки враховують глибину й місце розташування рову, а й оцінюють стан старої системи водопроводу, сусіднє розміщення інших комунікацій та інші фактори.

Ручний чи механічний спосіб риття – який обрати? Відповідь на це питання дасть тільки досвідчений фахівець з урахуванням усіх важливих показників.

 

Основні етапи облаштування траншеї під водопровід

Попередньо вивчивши місцевість для виконання земляних робіт, співробітники нашої Компанії поетапно здійснюють наступні завдання:

 • Роблять оцінку ґрунту й визначають його тип для грамотного вибору спецтехніки.
 • Здійснюють розрахунки та узгоджують кошторис із Клієнтом.
 • Очищують територію від сміття та зайвих об’єктів.
 • Риють траншеї необхідної глибини, ширини та форми.
 • Виконують прокладку водопроводу чи трубопроводу для каналізації, або ж замінюють стару систему.
 • Засипають траншеї після монтажу системи.
 • Вивозять зайвий ґрунт та сміття.

 

Ви можете бути впевненими в тому, що наші фахівці завжди відповідально ставляться до будь-якого виду робіт, дотримуючись при цьому всіх правил та норм. Тому надалі не виникатиме жодних супутніх проблем, пов’язаних з експлуатацією водопроводу чи засміченням системи каналізації.

 

Як формуються ціни на послуги

Компанія «МультиБудКомфорт» представляє різні види послуг земляних робіт. Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість і конкурентну ціну.

Основні фактори, що впливають на підвищення цін:

 • наявність додаткових об’єктів (камінь, дерев, чагарників);
 • сипуча структура ґрунту, що вимагатиме додаткових укріплень;
 • несприятливі погодні умови (після дощу або розтавання снігу необхідне додаткове очищення траншей);
 • глибина траншеї (чим глибше – тим дорожче);
 • складна структура ґрунту (наявність скелястих ділянок, глинистої або кам’янистого ґрунту).

Звичайно, наявність вищеперерахованих факторів може уповільнити процес роботи та вимагатиме використання додаткової техніки. Проте на кінцевий результат це не впливатиме, бо наші фахівці виконають усю роботу сумлінно та у найкоротші терміни, всупереч будь-яким перешкодам.

 

Чому нам можна довірити будь-які земляні роботи в Закарпатській області?

В нашій Компанії є найсучасніше обладнання для виконання земляних робіт, а також при потребі залучаються партнери з власним автопарком спецтехніки (екскаватори, бульдозери, навантажувачі, крани, самоскиди тощо), що впливає на швидкість виконання робіт.

 Переваги співпраці з нами:

 • широкий спектр додаткових і супутніх послуг;
 • професійні консультації з будь-яких питань;
 • висока швидкість виконання робіт;
 • доступні ціни;
 • можливість готівкового та безготівкового розрахунку;
 • виконання масштабних і нестандартних замовлень.

 

Послуги з копання траншей під каналізацію, котлованів, фундаментів, прокладки комунікацій (каналізації та водовідведення, кабелів тощо) надаються на найвигідніших для Замовника умовах, із дотриманням чіткого часового регламенту.

Замовити послугу чи консультацію зі спеціалістом можна на нашому сайті через форму зворотного зв'язку, або зателефонувавши менеджерові. Ви отримаєте вичерпні відповіді на будь-які питання та зможете прийняти раціональне рішення щодо демонтажу будівлі чи споруди, розробки котловану, облаштування траншей під прокладку інженерних комунікацій, виконання земляних робіт у центрі міста в умовах обмеженого простору та інших видів послуг.

Довіряйте найкращим фахівцям з компанії «МультиБудКомфорт», котрі мають великий досвід роботи у сфері надання ремонтно-будівельних послуг та працюють на належному професійному рівні.

Твітнути

Ми у соціальних мережах