Чому вигідно орендувати плиткоріз у компанії «МультиБудКомфорт»

Під час оздоблення приміщень будь-якого призначення використовується міцний та надійний матеріал – керамічна плитка. Попри всі «плюси» цього матеріалу, існують певні труднощі з його розрізанням через високу щільність та наявність глазурованої поверхні. В такому випадку оптимальним рішенням стане застосування плиткоріза – пристрою, що дозволяє робити рівні та якісні розрізи для надання матеріалу потрібних габаритів та форм.

Якщо Ви запланували дрібні ремонтні роботи, немає ніякого сенсу в придбанні такого інструменту, – краще взяти його в оренду. Ця послуга нині є досить поширеною й надається компанією «МультиБудКомфорт» за помірною ціною, що влаштує будь-кого з початківців чи професійних майстрів.

За допомогою плиткоріза робота, пов’язана з розрізуванням плити, здійснюватиметься швидко та легко. При цьому можна не турбуватися про появу тріщин або сколів, – інструмент впорається із завданням на належному рівні.

В арсеналі нашої Компанії – лише обладнання високої якості від надійних, перевірених часом виробників. Усі інструменти характеризуються найкращими практичними показниками й стануть справжніми «помічниками» при виконанні будь-яких робіт, пов’язаних з ремонтом чи будівництвом.

Основною перевагою оренди плиткоріза є заощадження коштів, адже користувачеві не потрібно витрачати купу грошей на покупку нової моделі. Досить лише скористатися вигідною пропозицію щодо прокату будівельного обладнання від компанії «МультиБудКомфорт».

Ми пропонуємо взяти в оренду плиткоріз, попередньо визначившись із типом матеріалу, що підлягатиме обробці:

 • керамічна плитка;
 • кам’яна плитка;
 • клінкерна плитка;
 • ПВХ-плитка;
 • керамограніт чи інший різновид цього матеріалу.

Таким чином, буде більш зрозумілим, яка саме модель інструменту підійде для виконання роботи: електричний чи ручний плиткоріз. Більш мобільним вважається ручний інструмент, що відрізняється компактністю та є економічним щодо споживання електроенергії.

Електрична модель плиткоріза уможливлює більш точне розрізання плитки та мінімізує втрати матеріалу, чим пришвидшує виконання оздоблювальних робіт. У будь-якому випадку Ви зможете одержати кваліфіковану консультацію наших спеціалістів з приводу вибору оптимального інструменту для розв’язання питань щодо розрізання керамічної плити чи інших матеріалів. Для цього скористайтеся телефоном та отримайте вичерпну відповідь менеджера на всі питання, що Вас цікавлять.

 

Критерії вибору електричного плиткоріза

 

Які моменти слід враховувати при замовленні послуги оренди електричних моделей плиткоріза?

Назвемо головні з них:

 • глибина та довжина різу, на які здатна конкретна модель інструменту;
 • потужність мотору в електричних моделях (від цього показника залежитиме продуктивність плиткоріза та швидкість виконання роботи);
 • діаметр ріжучої частини (різака);
 • конструкція інструменту (наявність зручної ручки, спеціальної вимірювальної лінійки тощо);
 • тип матеріалу, що підлягатиме обробці.

 

Ці параметри допоможуть визначитися з найбільш підходящим інструментом для досягнення конкретної цілі. Звичайно, ми допоможемо користувачеві визначитися з остаточним вибором обладнання та оформити договір про оренду.

Слід враховувати й той момент, що плиткорізи можуть оснащуватися двома типами ріжучих дисків. Стандартний тип призначений для оброблення типової плитки, а інший – для розрізання керамограніту. Відповідно, й ціна останнього буде вищою, зважаючи на властивість такого інструменту справлятися з більш твердим та міцним оздоблювальним матеріалом.

Слід зазначити, що ми несемо повну відповідальність за справність будівельного обладнання, що здається в оренду. Кожний замовник послуги може бути впевненим у відповідності конкретної моделі плиткоріза властивим їй технічним характеристикам.

 

Вартість та умови прокату плиткоріза

 

Ціни, встановлені компанією «МультиБудКомфорт» на надання послуг з оренди будівельної техніки, задовольнять кожного замовника. Щодо питання про вартість прокату плиткоріза слід зазначити, що ціна залежить від наступних показників:

 • модель інструменту;
 • поточний стан (новий чи неодноразово використаний);
 • технічні характеристики;
 • додаткові можливості (оснащеність інструменту зручними держаками для швидкого переміщення, захисним кожухом, лазерним покажчиком лінії розпилу й прорізів, колесами для підвищеної мобільності тощо).

 

Остаточна вартість послуги обговорюється в індивідуальному порядку, але в будь-якому випадку залишається вигідною для Замовника. До того ж постійні клієнти матимуть можливість користування знижками.

Несправності, що можуть виникнути у процесі експлуатації орендованого інструменту, усуваються згідно з договором оренди, укладеним завчасно. В будь-якому випадку за допомогою послуги оренди плиткоріза Ви матимете змогу закінчити оздоблювальні роботи в зазначені терміни, зекономивши кошти та власні сили.

 

Чому вигідно орендувати плиткоріз у компанії «МультиБудКомфорт»

 

Оренда будівельного обладнання набирає обертів завдяки оптимальним умовам, адже ця послуга дозволяє отримати в користування необхідні інструменти чи техніку за помірні кошти.

З компанією «МультиБудКомфорт» орендувати плиткоріз, як і будь-який інший інструмент, вигідно тому, що:

 • тимчасове користування вимагає мінімальних грошових затрат;
 • необхідний інструмент можна отримати в будь-який час і на потрібний проміжок часу;
 • користувачеві не треба здійснювати догляд за інструментом, адже Компанія подбає про своєчасний періодичний догляд та заміну витратних матеріалів;
 • відсутня фіксована вартість прокату: ціна залежить від типу обладнання, його особливостей, часу експлуатації та інших параметрів.

 

Якщо Вам необхідно терміново скористатися послугою оренди плиткоріза, не гайте часу та користуйтеся можливостями нашої Компанії, що гарантує індивідуальний підхід до клієнтів, має лояльну цінову політику та забезпечує підтримку на будь-якому етапі експлуатації орендованого обладнання.

В нас підібрані найзручніші моделі плиткорізів, що зроблять вашу роботу комфортною та бездоганною. Для своїх клієнтів ми пропонуємо найкраще! 

Твітнути

Ми у соціальних мережах