Найкращі умови прокату спецінструменту в компанії «МультиБудКомфорт»

Основною функцією такого інструменту, як відбійний молоток, є його здатність потужним ударом руйнувати товсті й жорсткі покриття та поверхні. Йому дійсно немає рівних. Спеціальна насадка-піка, якою оснащується відбійний молоток, забезпечує найбільшу продуктивність інструменту та здатна розпушити ґрунт, зняти стару стяжку, зруйнувати граніт, асфальтове покриття, бетон чи залізобетонну конструкцію.

Послуга з прокату різноманітного будівельного інструменту, включаючи відбійний молоток, користується неабияким попитом, як у професійних майстрів, так і в початківців. І це не дивно, адже відбійні молотки є незамінними «помічниками» при виконанні робіт, пов’язаних зі свердлінням отворів у фундаменті, демонтажем підлог, стін та міцних перегородок.

Такі інструменти здатні демонтувати та розколоти грубі поверхні, зроблені з:

 • бетону;
 • цегли;
 • асфальту;
 • гірських порід;
 • металу тощо.

 

Бувають ситуації, коли без цього інструменту просто не обійтися!Якщо Вам потрібен відбійний молоток на певний проміжок часу, немає сенсу купувати цей інструмент за великі гроші. Для разових ремонтних робіт достатньо буде орендувати його, – це обійдеться Вам набагато дешевше.

Незважаючи на різновид (електричні, пневматичні, гідравлічні, бензинові), відбійні молотки коштують досить дорого. Тож найбільш оптимальним рішенням стане оренда цього інструменту в компанії «МультиБудКомфорт». Таким чином, Ви зможете зекономити свій час та обрати високопродуктивну модель відбійного молотка для реалізації поставлених завдань.

 

Найкращі умови прокату спецінструменту в компанії «МультиБудКомфорт»

 

Якщо Вам необхідно зробити отвір у фундаменті, стіні, бетоні або, можливо, демонтувати стяжку чи частину асфальту, відбійний молоток стане у нагоді.Цей інструмент здатен виконати складну роботу набагато швидше, ніж застарілі кирки, ломи й подібне обладнання.

Наш зручний сервіс дозволяє взяти в оренду відбійний молоток швидко, вигідно та за оптимальними цінами. Ми завжди перевіряємо та відбираємо виробників і постачальників обладнання, призначеного для здійснення ремонтно-будівельних робіт.

Наша Компанія пропонує не тільки прийнятну цінову політику для потенційного замовника, а й відповідальне ставлення до кожного клієнта, бо, перш за все, ми цінуємо свою репутацію.

Перевагами прокату спецінструменту в компанії«МультиБудКомфорт»є:

 • зручність замовлення послуги через Інтернет;
 • прозорі умови співпраці;
 • можливість прокату інструментів на різний термін;
 • перевірка справності та підтримання робочого стану інструменту;
 • висока якість пропонованого обладнання;
 • доступні ціни;
 • сервісне обслуговування;
 • можливість різних способів оплати.

 

Компанія «МультиБудКомфорт» завжди піклується про своїх клієнтів та надає гарантії якості та справності будь-якого обладнання. Взявши в оренду відбійний молоток, Ви гарантовано отримаєте надійний інструмент, за допомогою якого зможете виконати роботу будь-якого рівня складності.

Працювати з брендовим відбійним молотком не лише легко, а й приємно! Цей інструмент ергономічний, зручний в експлуатації, оснащений спеціальними рукоятками, що дозволяють його добре утримувати в руках під час робочого процесу. Прокат відбійника допоможе Вам у короткі терміни «розбити» асфальт або бетон і провести усі необхідні роботи.

Багатьох клієнтів цікавить питання щодо вартості прокату відбійного молотка. Відповідь залежатиме від цілого ряду факторів: різновиду інструменту, технічних параметрів, найменування бренду, тривалості прокату тощо. Радимо уточнювати всі питання щодо умов оренди та вартості замовлення конкретної послуги по телефону.

Як зберігати відбійний молоток? Спеціалісти рекомендують зберігати обладнання у чистому й сухому приміщенні, найкраще – у спеціальному кейсі. Під час експлуатації слід вибрати джерело живлення достатньої потужності та стабільної частоти. Важливо також використовувати стабілізатор напруги й одночасно підключати тільки один інструмент.

 

Як правильно обрати відбійний молоток

 

Необхідно мати на увазі, що для кожного виду робіт слід підбирати відбійний молоток з певними технічними характеристиками. Все залежить від товщини поверхні, яку потрібно пробити, й потужності молотка. Для тонких стін і виконання нескладних робіт у домашніх умовах підійде модель із невеликою потужністю.

Треба пробити цеглу чи бетон, або зняти шар асфальту? У нагоді стане відбійний молоток більшої потужності й чималих габаритів (його вага також буде більшою).

Середній за потужністю та вагою відбійний молоток зазвичай використовується в горизонтальному положенні для руйнування стін, у той час як «важкі» моделі (від 15-ти кг) застосовуються у вертикальному положенні.

Демонтувати стару або невдалу споруду допоможе електричний відбійний молоток, що працює від електромережі та не потребує використання компресора. Все, що потрібно для роботи цього інструменту, – це потужна проводка, здатна витримувати відповідну напругу.

Таким відбійним молотком можна працювати навіть усередині будівлі. Інструмент досить компактний і здатний скласти гідну альтернативу перфоратору в ситуації, коли треба пробити отвір у товстій стіні. Оренда електричного «відбійника» дозволить знизити рівень шуму під час його використання.

Консультанти компанії «МультиБудКомфорт» підберуть для Вас відбійний молоток за призначенням з усіма необхідними функціями, взявши до уваги:

 • вид обладнання;
 • технічні характеристики моделі;
 • умови та цілі експлуатації.

 

Після узгодження всіх нюансів щодо оренди наші спеціалісти подбають про комфорт під час використання інструменту: почистять і ретельно змастять його, щоб робота була дійсно легкою та приємною.

Щоб взяти в оренду відбійний молоток від одного з найкращих виробників, не потрібно ніяких складних маніпуляцій. Достатньо звернутися до нас, отримати належну консультацію та взяти напрокат потрібну модель, що підходить Вам як за характеристиками, так і за ціною.

Оренда відбійних молотків через сервіс нашої Компанії є запорукою швидкого та якісного виконання будівельних робіт і якнайшвидшого завершення ремонту. Це гарна можливість зекономити ваш час і фінанси. Ви отримуєте кращий інструмент у потрібний термін, використовуєте його певний час та повертаєте назад після завершення робіт.

Що може бути зручніше та легше?

 

Твітнути

Ми у соціальних мережах