Надання будівельної спецтехніки в оренду – важливий напрямок діяльності компанії «МультиБудКомфорт». Ми розуміємо, що будь-яке будівництво є складним виробничим процесом, що потребує чіткого планування робіт, високої кваліфікації виконавців та найрізноманітнішої спецтехніки.

Однією з найбільш популярних на сьогодні послуг є прокат різноманітного обладнання для ремонту та будівництва. Організації, що надають техніку в оренду, як правило, мають досить широкий асортимент обладнання, а вартість послуг прокату дозволяє Замовникові суттєво заощадити фінансові ресурси.

Надання будівельної спецтехніки в оренду – важливий напрямок діяльності компанії «МультиБудКомфорт». Ми розуміємо, що будь-яке будівництво є складним виробничим процесом, що потребує чіткого планування робіт, високої кваліфікації виконавців та найрізноманітнішої спецтехніки. Проте не кожна будівельна компанія володіє коштами, достатніми для її придбання, обслуговування, зберігання та ремонту. Саме в такому випадку послуга оренди спецтехніки буде оптимальним рішенням.

Не завжди інвестиції у спеціалізовану техніку є рентабельними. Часом вона необхідна для разового використання, однак постійного попиту на неї немає. Набагато доцільніше брати інструменти в оренду, вносячи плату за тимчасове використання.

Чому орендувати будівельну техніку вигідно саме в компанії «МультиБудКомфорт»?

Назвемо декілька причин:

 • Справність усього інструменту.
 • Забезпечення витратними матеріалами.
 • Зручна економія часу та коштів.
 • Наявність брендового будівельного інструменту, що позначається на належній якості виконання робіт.

 

Віброплита є одним з тих корисних інструментів, що використовуються в дорожньо-будівельних роботах. Її основне призначення полягає в ущільненні насипних поверхонь:

 • ґрунту;
 • піску;
 • глини;
 • щебеню;
 • піщано-гравійної суміші тощо.

 

Крім того, віброплити використовують у процесі розчищення майданчиків під укладання тротуарної плитки, бруківки чи асфальтового покриття. Ущільнення ґрунту забезпечується завдяки високій частоті вібрацій та ударам важкої трамбувальної пластини віброплити. Цей інструмент є незамінним при встановленні дитячих та спортивних майданчиків, трамвайних та залізничних колій.

Основна перевага даного виду техніки – зручність в експлуатації. Віброплита стане у нагоді при здійсненні підготовчих і дорожньо-ремонтних робіт на вузьких та невеликих будівельних майданчиках, де маневровість є особливо важливою.

Ми надаємо послуги з оренди віброплити, попередньо обговоривши з Клієнтом усі важливі питання. Вам не потрібно витрачати час на пошук і підбір відповідної моделі віброплити. Наші спеціалісти нададуть допомогу та проконсультують щодо оптимального вибору інструменту, щоб Ви змогли якісно та в короткі терміни виконати заплановану роботу.


Якими бувають віброплити?

   

 • Бензинові. Найпоширеніший вид цього інструменту. Потужності двигуна внутрішнього згоряння досить, щоб ущільнити ґрунт або пісок глибиною 20-30 см і площею не більше 1000 кв. м. Використовуються для ущільнення ґрунту, сипучих матеріалів, асфальту, бетону, плитки, а також для фундаменту будівель. Сфера застосування: будівельні, ремонтні та ландшафтні роботи.
 • Дизельні. Важкий, однак надзвичайно потужний інструмент, що використовується для промислових робіт, де необхідна особливо підвищена потужність і витривалість.
 • Електричні. Найменш поширені моделі, бо мають малу потужність та залежать від наявності електромережі. При плануванні робіт далеко від ліній електропередач такий інструмент краще не купувати, або використовувати тільки разом з генератором електричної енергії.

 

Отже, бензиновий двигун для вібробплит є найбільш оптимальним. Він досить потужний, надійний, не надто дорогий та автономний у роботі. У дизельних виброплит ціна значно вище, ніж у бензинових тієї ж марки, маси і потужності. Однак дизель витрачає менше палива, ніж бензиновий двигун, та й узагалі дизпаливо є дешевшим за бензин.

 

Яка ціна оренди віброплити?

 

Багатьох виконавців ремонтно-будівельних робіт цікавить питання щодо ціни на оренду віброплити. У порівнянні з іншими компаніями, «МультиБудКомфорт» надає послуги за оптимальними цінами, в чому Ви можете особисто переконатися, ознайомившись із нашим прайсом. Ціна послуги «віброплита напрокат» залежить від виду та вартості обладнання.

Наші співробітники запропонують Вам різні види техніки та обговорять питання щодо оплати, враховуючи усі нюанси, зокрема, термін оренди. Ми пропонуємо прокат віброплит та іншого обладнання за вигідними цінами, як на мінімальний термін, так і на тривалий період із додатковими знижками.

 

Переваги оренди будівельної техніки в компанії «МультиБудКомфорт»

 

Віброплита напрокат за помірною ціною є гідною альтернативою купівлі більш дорогого обладнання. Ми пропонуємо високотехнологічне обладнання для будівництва доріг за доступними цінами.

Оренда віброплити – це послуга, що має ряд переваг:

 • відсутність простоїв у роботі через можливі поломки власного обладнання;
 • швидке виконання робіт з мінімальними витратами;
 • відсутність ризику просідання ґрунтових поверхонь.

 

Устаткування для ущільнення доріг коштує недешево та потребує належного технічного обслуговування. Якщо Ви не хочете витрачати величезні суми грошей на придбання будівельної техніки, найбільш рентабельним рішенням є оренда такого устаткування. Послуга з прокату віброплити – вигідна пропозиція від компанії «МультиБудКомфорт».

Скористайтеся перевагами нашого сервісу:

 • професійна допомога фахівців у підборі техніки;
 • швидке та якісне обслуговування;
 • дотримання усіх правил надійного зберігання обладнання;
 • індивідуальний підхід до клієнтів;
 • гнучка цінова політика;
 • офіційне оформлення відповідної документації.

 

Не зволікайте та користуйтеся будь-якими нашими послугами, попередньо зателефонувавши консультанту для отримання вичерпних відповідей на питання щодо оренди спецтехніки. 

Твітнути

Ми у соціальних мережах