Питання ремонту чи будівництва, як і раніше, залишаються актуальними та потребують особливого підходу до розв’язання. Найчастіше вони наздоганяють людину зненацька: «Де знайти надійного підрядника?», «З чого розпочати капітальний ремонт?», «Які будівельні матеріали використати?» І таких питань безліч…

Необізнаність у цій сфері часто тягне за собою помилки у проєктуванні, дизайні й навіть у виборі матеріалів. Результатом недосвідченості людей стають марні витрати, які вже нічим не компенсувати. Ось чому в питаннях будівництва та ремонту дуже важливим є звернення до справжніх професіоналів.

Компанія «МультиБудКомфорт» точно знає, як Вам допомогти! Яке б завдання не стояло перед нашою командою, його буде вирішено швидко, відповідально та якісно. В цьому вже встигли переконатися десятки наших клієнтів, задоволених результатами співпраці. І це не дивно, бо в нас працюють кваліфіковані фахівці, для яких ремонт – це улюблена справа.

Відмінною рисою нашої Компанії є системний підхід в організації будівельно-ремонтних робіт. Опираючись на досвід та сучасну матеріально-технічну базу, ми постійно покращуємо якість послуг, які можна згрупувати у 5 основних напрямків:

  • Проєктування;
  • Будівництво;
  • Ремонт;
  • Оренда техніки;
  • Постачання будматеріалів.

 

До додаткових послуг належить професійний супровід при виконанні будівельно-ремонтних робіт. Крім того, ми виконуємо порізку плити, викладаємо бруківку та надаємо інші послуги за домовленістю – від дизайну інтер’єру до чистової обробки приміщення.

Твітнути

НАДАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ В УЖГОРОДІ

ВИРІШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ БУДІВЕЛЬНИХ ЗАДАЧ

Чому саме ми?

Хочете звернутися до нас, проте зволікаєте? Тож назвемо Вам ще 10 причин замовити будівельно-ремонтні послуги саме у нас.

 

Причина №1. Зручність і комфорт.
Ми розуміємо, що довіра клієнтів, перш за все, базується на хорошій репутації будівельної компанії. Тому для приємного співробітництва ми подбали про все:
  • безкоштовний виїзд спеціаліста на об’єкт для надання детальної консультації і зняття необхідних замірів;
  • попередній розрахунок вартості робіт та матеріалів;
  • складання графіку виконання робіт із фіксацією термінів здачі кожного етапу;
  • комплексний підхід з професійною координацією та керуванням усіма робочими процесами на об’єкті;
  • перевірені постачальники будівельних матеріалів, використовуваних у роботі (Вам не потрібно самостійно шукати, вибирати та доставляти матеріали, контролювати робочі бригади тощо).
Звертаючись до нас, Ви отримаєте професійну консультацію з будь-якого питання, що стосується етапів робіт на об’єкті.
Причина №2. Прозорість та цілковита безпека.
Проведення ремонтно-будівельних робіт здійснюється у строгій відповідності до затвердженого плану. Розрахунок вартості відбувається відповідно до офіційного договору, узгодженого та підписаного обома сторонами. Ми маємо усі необхідні сертифікати якості на використовуваний будівельний матеріал, що дасть Вам упевненість у його екологічності та безпеці.
Причина №3. Повний спектр робіт.
Ми здійснюємо всі види послуг «від А до Я» для того, щоб Вам не довелося звертатися в інші компанії. Комплексне рішення – оптимальний варіант для одержання бажаного результату.
Причина №4. Індивідуальний підхід.
Кожен Клієнт для нас – унікальний, тому і ставлення до нього буде відповідним. Ми врахуємо усі Ваші потреби та побажання щодо будівельного проєкту, ремонтної послуги чи будь-якого іншого виду робіт.
Причина №5. Швидкість.
Ми чітко розраховуємо час виконання роботи і ніколи не виходимо за межі обумовленого терміну здачі замовлення. Надаємо послуги від проєктної документації і до здачі об’єкта в експлуатацію. За час існування нашої Компанії реалізовано десятки різних проєктів, починаючи від ремонтних робіт у квартирі та закінчуючи будівництвом котеджів «під ключ».
Причина №6. Професіоналізм.
Команда «МультиБудКомфорту» складається з висококваліфікованих фахівців – компетентних, вимогливих та відповідальних. У нас немає «універсальних солдатів». Кожен співробітник – фахівець у своїй галузі і фанат своєї справи, який займається роботою лише своєї кваліфікації. Ми завжди прагнемо до розвитку, розуміючи, що в сучасному ритмі життя не можна зупинятися. Тому ми постійно вчимося, вдосконалюємося і працюємо над собою. Наші майстри регулярно проходять спеціалізовані курси з підвищення кваліфікації.
Причина №7. Оптимальний підхід до роботи.
Відчувши на собі всі складнощі, пов’язані з ремонтними роботами, ми будуємо свою діяльність так, щоб у наших клієнтів залишилося мінімум турбот, і звільняємо їх від розв’язання будь-яких проблем. Ми досить добре вивчили особливості будівельного виробництва і постійно в курсі нових будівельних технологій.
Причина №8. Врахування всіх потреб та побажань Замовника.
Будинок – це частинка кожного з нас, тому ми допомагаємо втілити в реальність усі побажання та потреби майбутнього господаря. Після закінчення будівельних робіт Вам буде затишно й комфортно у новому домі. Це стосується і проведення ремонтних робіт. Відгуки клієнтів зігрівають серця наших працівників, адже в будь-якій роботі важлива не тільки зарплата, а й цілковита довіра людей.
Причина №9. Контролювання поточних витрат.
Перед початком робіт ми обов’язково узгоджуємо та фіксуємо з Клієнтом вартість кожного етапу, прописаного в договорі, та чітко дотримуємося домовленостей. На кожний виконаний етап роботи надається відповідний акт. Крім того, забезпечуємо онлайн-відправку розгорнутої звітності за поточними фінансовими витратами. Ніяких націнок! Ви отримуєте якісну роботу за адекватною ціною.
Причина №10. Якість робіт та гарантійні зобов’язання.
Всі наші роботи виконуються згідно з чинними вимогами та нормативами. Ми несемо повну відповідальність за остаточний результат та надаємо гарантійний сертифікат на весь комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт. Попередній перегляд наших об’єктів дозволить потенційному Замовнику побачити та оцінити якість усіх без винятку видів робіт.

 

Ми у соціальних мережах