Тренди нерухомості на Закарпатті в карантин

У цій статті поговоримо про надання переваг у карантинний період житлу в передмісті (експертний підхід до розгляду питання).

Період карантину позначився на житті людей по всій планеті, торкнувшись усіх сфер життєдіяльності громадян. Це стосується й первинного ринку нерухомості. На сьогодні можна говорити про так званий «екотренд», коли люди намагаються виїхати поближче до природи, з великого міста – у передмістя. Саме карантин став своєрідним «поштовхом» до активного розвитку цієї тенденції.

 

Які ж основні причини переїзду громадян до передмістя?

  • По-перше, це комфортне життя на лоні природи.
  • По-друге, – можливість активного дозвілля та віддаленої роботи.

До того ж інфраструктура передмість великих міст, активно розвивається й має все необхідне для комфортного життя.

На жаль, пандемія налякала усіх… Екологічний стан в Україні погіршується, ускладнюється ситуація з транспортним пересуванням у мегаполісах. Постійний психологічний дискомфорт, пов'язаний з дистанціюванням людей через коронавірус, ще більше підштовхує громадян виїжджати за місто й облаштовувати своє життя саме там. Залишається тільки визначитися, куди саме і якому житлу віддати перевагу.

У цьому питання на допомогу приходить підрядник – будівельна компанія, що має змогу допомогти людині побудувати чи відремонтувати житло своєї мрії. Новий формат заміського життя привертає увагу не тільки ужгородців, але й інших громадян, що проживають на Закарпатті, особливо у період карантину, коли свобода й додатковий простір цінуються ще більше.

Отже, якщо Ви плануєте розпочати нове життя за межами міста, будівельна компанія «МультиБудКомфорт» надасть повний спектр послуг, пов’язаних з ремонтно-будівельними роботами. Загалом у передмісті можна побачити комфортні малоповерхові забудови, оснащені усім необхідним для життя. У житлових комплексах поєднуються переваги заміського будинку з гарною прибудинковою територією. У Європі такому формату заміського життя люди вже давно віддали перевагу. То чому й Вам не спробувати змінити життя на краще?

 

Переваги життя в передмісті: експертний погляд

Реформа децентралізації передбачає достатню кількість ресурсів для розвитку інфраструктури: будівництва дитсадків, шкіл, майданчиків для активного відпочинку тощо. Тут є все для комфортного життя: магазини й супермаркети, ресторани та кафе, торгові та розважальні центри тощо. Міські парки, озера, лісові насадження дають можливість жителям житлового комплексу насолоджуватися чудовими краєвидами.

Велика роль надається частковій віддаленій роботі, що стає дедалі актуальнішою в умовах кризи, пов’язаної з пандемією covid-19. Це означає, що приводів залишатися в місті стає ще менше. Інноваційний «екотренд» вже укріплює свої позиції, а це означає, що цей формат заміського девелопменту в недалекому майбутньому стане стандартом.

Звернувшись до компанії «МультиБудКомфорт», Ви отримаєте багато привілеїв, у тому числі ділянку під забудову, що відповідатиме цільовим призначенням та всім вимогам містобудівної документації. Мрієте про будиночок на фоні чудових краєвидів? Тоді телефонуйте прямо зараз, щоб отримати відповіді на питання щодо заміського будівництва на найвигідніших умовах.

 

Житлові комплекси на будь-який смак

Якщо Ви вирішите купити квартиру за містом, то відразу відчуєте усі переваги такого варіанту. Насамперед слід зазначити, що основну частину житлового комплексу, розташованого на великій території, забудовник залишає вільною. Таким чином, жителі мають змогу не тільки милуватися красою природи, а й задовольняти усі свої потреби.

Підрядник піклується про те, щоб 5-7-поверхові будинки зводилися на значній відстані один від одного, а між ними з’являлися дитячі ігрові та спортивні майданчики, клумби, зони відпочинку тощо. Тут знайдеться місце і для автомобільної стоянки, і для паркінгу. Будиночки не порушують природну гармонію локації, а, навпаки, доповнюють ландшафт. Низька щільність забудови знижує економічну доцільність використання ділянки.

На кожному етапі реалізації проєкту будівельна компанія старанно слідкує за якістю виконання робіт, адже репутація та подальша оцінка жителів – найважливіші важелі в нашій справі. Слід зазначити, що ціна 1-го квадратного метра заміської нерухомості є, як мінімум, удвічі нижчою за столичну. Проте стільки переваг! Паркові зони, штучні озера, облаштована прибудинкова територія, екоорієнтованість, – все це підкреслює приємні аспекти життя на природі.

Екотренд в Україні набирає обертів, а сучасний підхід до заміського будівництва передбачає дбайливе ставлення до природи, що, своєю чергою, позитивно впливає на ситуацію з пандемією коронавірусу.

 

Екологічна безпека громадян – запорука здорової нації

У заміських житлових комплексах передбачено все. Перш за все, це збереження флори та фауни, рельєфу, система сортування сміття. На багатьох таких об’єктах реалізовано сучасну систему дощової каналізації, що є також одним із показників комфортного життя за містом. Це новий формат життя, що скоро стане повсюдним. Мінімум заторів і натовпів, чисте та свіже повітря, відсутність шуму, швидке відновлення після робочого дня – ось неповний перелік «плюсів» проживання у будинку чи житловому комплексі за містом.

Виникли запитання? Ви можете отримати вичерпну відповідь на будь-які питання щодо забудови за межами міста, розцінок, актуальності вже зведених будинків та вільних квартирних місць. Звичайно, цінова політика щодо заміських будівель дещо завищена, і це зрозуміло. За два квартали 2020 року новобудови економкласу в м. Київ подорожчали на 28,23%. Однак переваги такого фінансового вкладення складно переоцінити.

Всупереч труднощам, що виникають під час доставки будівельних матеріалів на об’єкт чи іншим проблемам, пов’язаним із забудовою заміської нерухомості, в карантинний період кількість охочих залишити місто постійно зростає. Будівельні компанії, які продовжують працювати у період карантину, зазвичай несуть додаткові витрати на дотримання карантинних заходів. Однак це необхідна умова діяльності забудовників у складний період карантинного режиму.

 

Як обрати квартиру в заміській новобудові?

Фахівці компанії «МультиБудКомфорт» рекомендують вибирати квартиру в новобудові за містом не поспішаючи. Така покупка не повинна бути спонтанною чи «емоційною», адже при цьому треба врахувати чимало факторів, щоб зробити правильний вибір.

  • Дайте оцінку загальному стану ринку первинної нерухомості у Вашому місті.
  • Перегляньте якомога більше об’єктів нерухомості.
  • Зверніть увагу на формування динаміки цін.
  • Зберіть та упорядкуйте необхідну інформацію для розуміння загальних тенденцій сучасної нерухомості.
  • Виберіть район та місце розташування новобудови (від цього залежатиме ціноутворення).
  • Проконсультуйтесь у досвідчених спеціалістів щодо грамотного вибору квартири своєї мрії.

 

І в цьому ми Вам допоможемо, звернувши увагу на такі критерії, як інфраструктура та благоустрій району, ціна, планування квартири, клас новобудови, етапи будівництва тощо. Перевірка репутації забудовника – одне з найважливіших завдань, однак Ви можете повністю розраховувати на нас. Ми пропонуємо доступні ціни на ремонт та придбання заміських квартир та будинків. Окремо відзначимо вигідні пропозиції про купівлю нерухомості на виплату та в кредит. Усе це – задля блага наших громадян та розвитку сучасного «екотренду» на ринку нерухомості!

Твітнути

Ми у соціальних мережах