З приходом весни актуальність догляду за садовими ділянками торкається багатьох українців. Адже ця територія потребує постійного та професійного догляду. Навіть після висадки дерев та оброблення клумб робота продовжується - рослини змінюються, ростуть. І за ними потрібно доглядати. Щоб організувати комплексний підхід по догляду за присадибною територією сьогодні можна скористатись послугами професіоналів. Більш детально про спектр послуг, що надають такі компанії, розкажемо в нашій статті.

Професійний догляд за територією: особливості та переваги

Послуга по догляду за приватними присадибними територіями набуває популярності в Україні. Якщо ви бажаєте, щоб ваша садова ділянка виглядала доглянутою, то пропонуємо вам скористатись послугами професійних садівників. До комплексного обслуговування територій входять:

  • регулярний догляд за деревами, газонами, квітниками, чагарниками;
  • обслуговування штучних водойм, чистка колодязів, автополив;
  • прибирання ділянки від опалого листя, гілок, сміття;
  • підготовка території до осінньо-зимового та весняно-літного сезонів;

До переваг комплексного обслуговування присадибної ділянки варто віднести, насамперед доглянутий вигляд території. Регулярне обслуговування саду та городу дає можливість спостерігати за станом рослин, проводити необхідні заходи щодо покращення їх росту. Це економить час та кошти, адже професійний догляд обійдеться дешевше, ніж одноразове прибирання на занедбаній території. Крім того, спеціалісти своєї справи знають, як створити кращі умови для росту рослин, забезпечити їх високу врожайність та підготуватись до осінньо-зимового періоду.

Фахівці по догляду за присадибною територією проконсультують щодо підтримки дачної ділянки для самостійного обслуговування його власниками. Також можна замовити послугу разового виконання певних садових робіт. До ваших послуг надаються такі роботи, як обрізання дерев, чагарників, винограду, догляд за кроною декоративних рослин, косіння газонів, лікування дерев. Крім того, ви можете замовити послугу регулярного обслуговування та догляду за рослинами. Бригада професійних садівників може постійно або періодично виконувати на вашій ділянці необхідні сезонні роботи. Догляд за територією здійснюється за технологічними картами, які складаються зі згодою власника. Також ви можете скористатись послугами спеціалістів при незапланованих ситуаціях, наприклад викликати садівника для усунення шкідників на садовій ділянці.

Професійний догляд за територією може включати такі види робіт, як обслуговування прилеглої дорожньої ділянки. Наприклад, вам потрібно організувати під'їзд до дачі, прибрати прилеглу територію, або обрізати дерева для поліпшення видимості на дорозі біля вашої дачі. Всі ці види робіт виконуються професіоналами, що доглядають за вашою територією. Далі детально розглянемо види послуг по догляду за садовими, дачними та присадибними ділянками. 

Садові роботи

Обслуговування садових ділянок спеціалістами своєї справи не тільки економить час господаря, але і дозволяє отримати гарний та екологічний врожай без зусиль. Адже гарний сад як маленька дитина - потребує особливого догляду та любові. До комплексу послуг фахівців по догляду за садовою ділянкою, як правило, входить не тільки обрізка плодових дерев та кущів, але і лікування, омолодження рослин. Професійні садівники з радістю виконають будь-яку роботу по саду та надають консультації щодо правильної пересадки та щеплення рослин, попередження появи захворювань у рослин, боротьби з гризунами та іншими шкідниками. Крім того, фахівці пропонують такі послуги, як побілка дерев та аерація ґрунту, підготовка плодових дерев та ягідних кущів до зимового періоду, прополювання. Завдяки роботі професіоналів ви дізнаєтесь, як правильно захистити свої рослини від заморозків та сонячних променів, за бажанням можете навчитись швидко та якісно обрізати дерева. Тож якщо ви бажаєте мати здоровий, гарний та доглянутий сад, який буде дарувати рясний врожай кожен рік, то вам варто звернутись за поміччю до професійних садівників.

Догляд за дачною ділянкою

Багатьом українцям дуже подобається проводити свій вільний час у власному заміському будиночку. Однак доглядати за дачною ділянкою - справа нелегка. Це доволі трудомісткий процес, який потребує багато часу. Тому сучасні дачники доволі часто звертаються за допомогою до компаній, що надають послуги по догляду за територією. І в цьому є ряд переваг: фахівці гарно облаштують не тільки газони та квітники, але і зроблять ваш сад найгарнішим та багатим на врожай. За допомогою професіоналів ви легко впораєтеся з такими видами робіт, як стрижка газону, догляд за квітниками, ремонт газонів, облаштування зелених огорож. Крім того, фахівці своєї справи залюбки приведуть до ладу штучні водойми: очистять та замінять фільтри, усунуть причину цвітіння води, проведуть профілактику очищення водойми, пересадять рослини.

Догляд за присадибними територіями

Якісне та професійне обслуговування присадибних ділянок має ряд переваг. Воно включає не тільки догляд за садом та квітником, але і встановлення, ремонт та експлуатацію конструкцій, що відповідають за полив, освітлення ділянки. Спеціалісти з досвідом в роботі розкажуть, як не допустити помилки при встановленні інженерних конструкцій, наприклад, автоматичного поливу. Крім того, фахівці навчать правильно доглядати за рослинами, розкриють секрети максимальної врожайності плодових дерев. Тому якщо ви бажаєте отримати ідеальну присадибну ділянку, то зверніться до професіоналів - вони здатні перетворити на шедевр навіть саму занедбану дачу, город чи присадибну ділянку.

Підсумовуючи все вищезгадане, можна зробити висновок, що за будь-якою садовою територією потрібен догляд. При цьому ідеально, якщо доглядати за своєю ділянкою ви будете якісно та професіонально. А для цього потрібно звернутись за консультацією до фахівців, які не тільки радо проконсультують вас по будь-яких видах садових робіт, але і візьмуть на себе повну турботу про вашу дачу чи город. Компанія з догляду за територією проводить аналіз ділянки, складає план заходів щодо озеленення, посадки, прописує графік проведення сезонних робіт і надає широкий спектр інших послуг.

Щодо вартості робіт, то вона розраховується індивідуально, взявши до уваги площу саду, обсяг робіт, періодичність робіт. Тому за більш детальною інформацією щодо догляду за територією та вартості послуг краще звернутись до консультантів компанії МультиБудКомфорт.

Бажаємо вам успіхів!

Твітнути

Ми у соціальних мережах