Євроремонт в квартирі та будинку

Якщо говорити про особливості євроремонту, спочатку слід з’ясувати, що означає це поняття. Частина слова «євро» вказує на зв’язок зі словом «європейський».

Звичайна людина може сплутати це поняття з капітальним ремонтом. Професіонал матиме на увазі тонкощі та нюанси ремонту, що дійшли до нас з Європи на початку 90-х і передбачали використання якісних імпортних матеріалів та відповідний рівень виконання робіт з обов’язковим переплануванням приміщення. Таким чином, слово «євроремонт» має вже не стільки якісне, скільки історичне значення.

Одним із головних нюансів, що відрізняє євроремонт від звичайного чи капітального ремонту, є бажання власника будинку створити унікальний інтер’єр, що підкреслить його естетичний смак та відповідний статус. Однак на сьогодні важливішим є більш функціональний дизайн інтер’єру, що насамперед передбачає його індивідуальність (унікальність). Тому євроремонт насамперед передбачає застосування сучасних технологій та матеріалів першокласної якості.

Компанія «МультиБудКомфорт» надає послуги з євроремонту різних категорій: «економ», «стандарт», «люкс» та «еліт» (преміум). Така класифікація передбачає різний обсяг робіт та фінансових витрат. Наші спеціалісти орієнтовані на максимальне задоволення потреб клієнтів, тому кожний дизайн-проєкт, що передбачає проведення євроремонту, є індивідуальним та підкреслить унікальність обраного стилю.

Ще на початковому етапі співпраці ми складаємо повний кошторис запланованих робіт. Такий підхід надасть можливість Клієнту зорієнтуватися в майбутніх витратах та визначитися з власним бюджетом для реалізації усіх ідей та побажань.

Після попереднього оголошення цінового діапазону робіт виникає питання про придбання та доставку матеріалів, що також обговорюється із Замовником. Застосування дорогих матеріалів вимагає високої кваліфікації від майстрів, які несуть відповідальність за їх збереження. Також на попередньому етапі Ви можете замовити послуги дизайнерського оформлення, що дозволить використати максимум оригінальних рішень для створення унікального інтер’єру Вашої квартири чи будинку.

 

Короткі характеристики євроремонту: від «економ» та середнього класу до ексклюзиву

Ремонт «економ-класу» включає такі етапи: якісна підготовка стін та стель до подальшого оздоблення, зміна покриття для стелі та міжкімнатних дверей на більш сучасні. За бажанням Замовника можна відремонтувати санвузол «під ключ».

Євроремонт середнього класу (стандарт) передбачає наступні заходи:

 • перепланування житлової зони;
 • зміна геометрії стін;
 • монтаж стель та арок;
 • зведення перегородок;
 • заміна дверей та вікон;
 • заміна електрокомунікацій, водопровідний та каналізаційних труб тощо.

 

У цілому при проведенні такого ремонту не використовуються якісь ексклюзивні елементи, на відміну від євроремонту вищого класу, тобто класу «люкс».

Ексклюзивний ремонт передбачає повний комплекс робіт «під ключ» з урахуванням перепланування і створення дизайн-проєкту. Вартість такого ремонту залежить від переліку робіт і ступеня їх складності.

Дизайн-проєкт включає в себе не тільки ескізну частину, а й підбір матеріалів, схеми електрики, систем водопостачання та вентиляції, комплектацію житла меблями, системою кондиціонування та ін. Це дозволяє Клієнтові відразу побачити, як виглядатиме його будинок чи квартира.

Зазвичай ексклюзивний євроремонт передбачає перепланування житлової площі. Як приклад, це може бути розширення площі кухні, збільшення площі санвузла, встановлення перегородок тощо.

Елітний євроремонт (преміям-класу) диктує ідеальну геометрію стін: прямі кути, бездоганно рівні стіни (не тільки візуально, але й фактично), рівна стяжка. Підготовчі роботи – одні з найскладніших та дорогих. Малярські роботи проводяться з використанням декоративної штукатурки, а при ремонті підлоги можливе укладання художнього паркету або масивної дошки.

В елітних новобудовах часто замовляють дизайн-проєкт з вільним плануванням, тобто взагалі без перегородок. Квартири-студії, наприклад, не мають жодної перегородки між обідньою зоною, спальнею, домашнім кабінетом та іншими частинами будинку чи квартири. Розмежування зон у такому випадку відбувається за рахунок обробки підлоги та стелі. Як приклад – перехід плитки в паркет і знову в плитку, невеликий подіум на кухні чи нижчий рівень стелі в робочих зонах.

Наразі також спостерігається відхід від прямокутних та квадратних площ на користь округлених. Безумовно, вибір форм та матеріалів залежить від естетичних смаків Замовника, і це обов’язково враховують фахівці компанії «МультиБудКомфорт».

 

VIP-сервіс, що доступний кожному

Незважаючи на те, який тип євроремонту Ви оберете, наші спеціалісти зроблять усе можливе, щоб реалізувати Ваші плани та ідеї. У будь-якому разі наші послуги передбачають підвищення рівня комфорту. Ми гарантуємо добросовісне обслуговування і персональний підхід.

Всупереч усталеній думці, що євроремонт доступний тільки заможним верствам населення, наша Компанія допоможе заощадити замовникам 10-20% від загальної вартості проєкту. Робота, виконана згідно з Вашими побажаннями, зможе принести затишок і комфорт у Ваше житло на довгі роки. Це VIP-сервіс, що доступний кожному!

Євроремонт квартир та будинків, здійснюваний бригадою наших фахівців, охоплює наступні заходи:

 • оздоблення стін та стель;
 • шпаклівка стін під фарбування або шпалери;
 • оклеювання шпалер;
 • встановлення дверей та вікон з високоякісних матеріалів;
 • розведення труб для системи водопостачання та каналізації;
 • укладання ламінату;
 • встановлення підлоги з підігрівом;
 • електрика (за необхідності);
 • монтаж сантехніки;
 • монтаж системи опалення (додатково) та ін.

 

До «європейських» матеріалів, що використовуються у процесі ремонтних робіт, можна віднести гіпсокартон, євроінструмент, екологічно чисті суміші для шпаклювання та ґрунтування поверхонь.

Проведення євроремонту насамперед означає професійний підхід до роботи, включаючи створення дизайн-проєкту та кошторису, виконання якісного оформлення житла до заключного етапу – прибирання території та вивезення сміття. Обов’язковою умовою євроремонту є встановлення металопластикових вікон та дверей з якісних матеріалів (наприклад, з натурального дерева).

До речі, дизайнер слідкуватиме за кожним етапом роботи, починаючи з виготовлення ескізів до вибору й розстановки меблів. Після закінчення ремонтних робіт фахівці компанії «МультиБудКомфорт» представлять Замовникові повністю оновлену квартиру з оригінальним та комфортним інтер’єром. Серед популярних стилів можна відмітити етностиль, стиль барокко та хай-тек. Сучасні інтер’єри, оформлені в таких стилях, будуть повністю відповідати способу життя сучасної людини.

Твітнути

Ми у соціальних мережах