Бетонні роботи включають безліч будівельних заходів, де використовується бетон. До прикладу, заливка фундаменту, опалубки, інших конструкцій і навіть огородження будівлі неможливе без використання бетону. Тому бетонні роботи присутні буквально на кожному будівельному майданчику. Крім того, слід зауважити, що бетонні суміші використовують також і в дорожньому будівництві, а ще при влаштуванні прибудинкових територій. Адже бетон відрізняється безліччю переваг.

Отже, основними перевагами бетонних сумішей у будівництві є універсальність та міцність матеріалу. Якщо дотримуватись технології приготування бетонної суміші, то в результаті ви отримаєте надміцну та довговічну споруду. Крім того, бетонна суміш є недорогою, не шкодить довкіллю та здоров’ю людини. Саме тому її використовують практично на всіх будівельних майданчиках.

Розглянемо основні види робіт, із застосуванням бетонної суміші. Почнемо з того, що будівельні роботи поділяють на такі підгрупи, як підготовчі та основні. До підготовчих робіт можна віднести заливку бетону під різні конструкції, підготовку підлогових майданчиків тощо. А ось основні види будівельних робіт із застосуванням бетону характеризуються створенням конструкцій будівлі. В цілому, спектр таких заходів визначає конкретний вид будівництва, однак найпопулярнішими бетонними роботами є наступні:

  • заливка фундаментних конструкцій (створення опалубки, заливка котловану тощо);
  • вирівнювання поверхонь. Стяжка бетонною сумішшю як правило використовується для створення рівної та міцної поверхні підлоги;
  • монтаж сходинок, підвіконня, дизайнерських елементів;
  • виготовлення опорних конструкцій - плити перекриття, колонні конструкції тощо.

Крім того, застосування бетонних сумішей є важливим етапом будівництва при зміцненні будівлі шляхом армування. Також бетонні роботи виконуються при зміцненні конструкцій із застосуванням армованих деталей.

 

Бетонні роботи Ужгород, Мукачево, Перечин
Бетонні роботи Ужгород, Мукачево, Перечин

Складнощі та помилки при укладанні бетону

Вважається, що укладання бетонної суміші не є важкою роботою, проте все не так просто, як здається. Використання цього матеріалу в будівництві потребує професійних навичок та знань, приготування бетону вимагає дотримання технології. Крім того, при роботі із бетонними сумішами необхідно мати та вміти використовувати специфічний інструмент, дотримуватись температурного режиму тощо. Щоб створити міцну бетонну конструкцію мало тільки залити бетон - необхідно вміти коригувати зміни, які можуть виникнути в процесі роботи. Тому найчастішими помилками при укладанні бетону є недосвідченість будівельника та брак досвіду.

 

Чому бетонні роботи варто довірити професіоналам?

Варто зазначити, що перед заливкою бетонної суміші необхідно врахувати безліч факторів, які впливають на укладання бетону. Наприклад, щоб розрахувати кількість необхідного бетону для виконання будівельних робіт варто виконати детальний розрахунок проєкту. При складанні кошторису враховуються всі деталі та розрахунки геометрії проєкту, застосовуються формули. Як правило, всі розрахункові роботи проводять у спеціальній кошторисній програмі, в яку включають точні виміри об'єкта. Тобто самотужки, без досвіду вичислити необхідну кількість бетону для сферичної або нерівної форми конструкції просто неможливо.

Зазначимо, що при замовленні бетонної суміші у багатьох із новачків виникає спокуса купити меншу кількість матеріалу, щоб зекономити. Однак на практиці виходить все інакше - брати бетон краще з запасом, через те, що при укладанні бетонних конструкцій можуть виникнути складнощі, на усунення яких знадобиться більша кількість бетону. Тож якщо ви зекономите сьогодні, то є вірогідність того, що завтра вам доведеться заплатити за корекцію конструкції вдвічі більше.

Ще одним фактором, який характеризує помилки та складнощі при виконанні бетонних робіт є використання неправильної марки бетону. Доволі часто недосвідчені будівельники купують універсальну бетонну суміш, і це являється помилкою. Досвідчені професіонали знають, що у бетону є різні типи та марки, кожен з яких має свій час схоплення та параметр міцності. Крім того, враховуючи технологію приготування, бетонна суміш володіє різними властивостями, тому для кожного виду будівельних робіт використовують певну марку бетону.

Підготовка основи під бетон - ще один важливий фактор у будівництві. Щоб підготувати ділянку необхідно створити основу, адже бетонна суміш вимагає не тільки рівної, але й ущільненої поверхні. Для цього слід видалити всі корені та сміття з ділянки, підготувати ґрунт, створити дренажну систему. Крім того, для укладання бетону використовують спеціальний інструмент, володіння яким вимагає особливих навичок та знань, адже час заливки бетону обмежений.

Попри те, що бетон характеризується надійністю та міцністю, для створення ідеальної конструкції необхідно правильно встановити опалубку. Тільки так ви можете отримати відповідну форму та міць конструкції. Щоб досягти ідеально міцної конструкції також використовують сталеві стрижні та інші конструктивні деталі, створення яких вимагає досвіду та навичок.

І ще, при заливці бетону слід враховувати той фактор часу. До прикладу, при використанні бетонних сумішей на великих майданчиках об'єкта бетон обробляють на етапі заливки. Це гарантує створення конструкції без пустот та нерівностей. Тож важливість створення бетонних конструкцій досить велика. На жаль, без досвіду таких робіт досягти ідеального результату неможливо. Тож якщо ви не бажаєте марно витрачати гроші на заливку бетонних конструкцій та інших робіт з використанням бетонної суміші, то краще звернутись до професіоналів. Адже навіть для невеликої площі робіт знадобиться поміч професіонала, який виконує точний розрахунок кількості будівельного матеріалу та досконало організує подальшу роботу. 

Будівельна компанія "Мультибудкомфорт" з радістю допоможе вам в організації будівельних робіт. Ми виконуємо бетонні роботи будь-якої складності. Матеріально-технічна база доволі потужна, тож ми гарантовано виконаємо замовлення будь-якої складності. Довірте бетонні роботи професіоналам, збережіть свій час та гроші.

 

Твітнути

Ми у соціальних мережах